Tieto rapové tracky momentálne počúvame v gyme: Čo nás vie najviac nabudiť?

playlist do fitka

Čo počúvame vo fitku? (Zdroj: Instagram.com/yzomandias+viktorsheen)

#Aj keď sa teraz všetci istotne potíme prakticky nonstop, pretože za oknami nám slniečko solídne kúri, stále sa nájde veľa bláznov, ktorí sa potia ešte k tomu aj dobbrovoľne. Či už vonku na biku, pri behu, rôznych iných športoch alebo so železom vo fitku. Práve do poslednej kategórie sa radíme aj my (ja) a aj napriek tomu, že rapových playlistov do gymu nájdeš všade mnoho, cítime v srdiečku túžbu podeliť sa s tebou o ten náš, aktuálny. Čo v ňom teda všetko nájdeš? Čítaj ďalej!

Motivácia do tvojich uší

Momove tracky v sebe vždy niesli aj silný odkaz, pričom v rámci tých motivačných vecí by sme ti vypichli napríklad aj nedávnu záležitosť s názvom „Progress“. Skladbu produkoval Hoodini a jej klip náramne pripomína kultovú filmovú sériu Rocky!

Nedávny kinohit Spider-Man: Across the Spider-Verse okrem výborného príbehu priniesol aj naozaj vydarený soundtrack, o ktorý sa postaral talentovaný Metro Boomin. My sme si z neho do gymu vybrali track „Annihilate“, ktorý zároveň patrí medzi najsilnejšie skladby, ktoré nám tentokrát Metro Boomin uvaril!

Poriadni zástupcovia českej scény!

Máme tu pre teba v našom playliste aj čosi z českej scény, pričom vybrali sme napríklad nedávnu Benovu novinku s názvom „Nelituju“, ktorá dostala fakt vymakaný videoklip, v ktorom si zahral aj sám Rytmus!

Záverečná skladba nedávneho spoločného projektu rapovej stajne Milion Plus je extrémna raketa. Chalani sa spojili na albume Krtek Forever, na ktorom sme našli fakt super skladby, pričom čerečničkou na torte bola titulná skladba projektu, ktorú sme dostali až na jeho úplnom konci.

Track „Krtek Forever“ má takmer 6 minút, počas ktorých sa skladba mení a vyvíja, až sa skončí… Naozaj vyhrotene a to v tom najlepšom zmysle slova! Počuť chalanov z M+ v takejto polohe bolo extrémne príjemnou zmenou a určite by sme si ich vedeli predstaviť do takejto hudby aj nabudúce! Súhlasíš?

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
THROWBACK Francúzsky rap, ktorý odpálil dekel celému svetu: Pamätáš si tento banger?!

Malý odklon od rapu?

Mladý talent Zandome sa z pôvodnej rapovej tvorby trošku posunul inam, čo jeho muzike extrémne prospelo a podľa jeho posledných počinom je v tom aj naozaj veľmi doma. Ako ochutnávku tu máme pre teba napríklad track „Snívavam“, kde mu chrbát kryje aj FVCK_KVLT. Za nás fakt super!

Renne Dang a Viktor Sheen sú samozrejme taktiež raperi, ale tiež sa neboja občas si vyskúšať aj inú žánrovú polohu. Dvojica sa v roku 2015 spojila na silnom albume s názvom Projekt Asia, ktorý vzišiel z koreňov oboch hlavných aktérov. V trackliste tohto projektu sme našli aj track „Rave“, ktorý je extrémnym bangrom a v posilke sa ti určite zíde, ochutnaj!

Prijal/-a by si od nás podobné odporúčania čo si zaradiť do tvojho playlistu aj nabudúce? Prípadne aj čosi k iným príležitostiam, než do fitka? Určite nám to napíš do komentárov pod článkov, radi sa necháme inšpirovať!

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame