Luca Brassi10x: Klip na Tehelnom poli, vrátil sa ako Weiss, žije ako Miami Vice

Keď vás hypne Separ, pravdepodobne robíte niečo dobre. To je aj prípad mladého slovenského rapera Lucu Brassiho10x, o ktorom by sme mali v nasledujúcich mesiacoch či rokoch počuť. Jeho aktuálny singel s názvom VLADKO AJSS je točený na Tehelnom poli a reakcie na túto skladbu sú prevažne pozitívne. Chalan, ktorý má pseudonym na základe mafiánskej klasiky od spisovateľa Maria Puza vyzerá, že chce slovenskú rapovú scénu zobrať poriadnou ofenzívou.

Poviete si, že pár tisíc pozretí za pár dní nie je nič extra, avšak keď si pozorne vypočujete text, beat a pozriete si klip, pochopíte jeden dôležitý fakt, a to, že Luca Brassi10x to myslí vážne. Kto by náhodou nevedel, Luca Brassi je postava z literárnej klasiky Krstný otec od Maria Puza, ktorá neskôr bola aj sfilmovaná. Jednalo sa o vybavovača účtov, chlapíka, z ktorého išiel strach a nikto mu nechcel skrížiť cestu.

Nekompromisný, taký bol Luca Brassi a nekompromisný je aj rap tohto mladého chalana, ktorého na sociálnych sieťach chválil aj samotný Separ. Keď vás Separ pochváli, znamená to, že robíte niečo dobre, pretože vieme, že tento člen DMS nehypuje na svojich účtoch len tak bárskoho.

Skladba VLADKO AJSS, o ktorú sa produkčne postaral Tristan referuje k futbalistovi Vladimírovi Weissovi mladšiemu, ktorý sa po pôsobení vo futbalovej exotike vrátil späť na Slovensko a momentálne je hráčom bratislavského Slovana. Práve na štadióne Slovanistov sa odohráva videoklip tohto tracku a Luca Brassi10x má okrem iného aj oblečený dres aktuálneho slovenského futbalového majstra.

Aktuálne ťažko určiť, kam povedú ďalšie kroky tohto talentovaného rapera, ale z toho, čo sme doposiaľ videli a počuli z jeho tvorby sa nazdávame, že čoskoro o ňom budeme počuť o niečo viacej ako doteraz. Skutočne vyzerá, že to s prerazením na slovenskej rapovej scény myslí vážne.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Keď sa Rytmus spojil s Poliakmi a Nemcami, vznikol nezabudnuteľný skvost

Foto: Luca Brassi10x, YouTube video

Odporúčame