Pri tomto tracku si povieš OMFG: Mladí rapperi Sadboy a Irit ti vyhodia klub do povetria

OMFG by Sadboy

Sadboy a Irit v novinke OMFG (Zdroj: Instagram/@sadboy4evaa)

Sadboy a Irit: Ako znie spojenie východného Slovenska v skladbe OMFG?

V hudobnom svete je spolupráca medzi interpretmi kľúčovou súčasťou tvorby nových, vzrušujúcich zvukov a štýlov. Keď sa spoja dva talenty, ktoré sa nielenže poznajú, ale aj rozumejú si v hudobnej rétorike, výsledok musí byť ohromujúci. Taký je prípad slovenských rapperov Sadboya a Irita, ktorí spoločne vydali nový singel s názvom „OMFG“.

Sadboy, známy svojimi úspešnými singlami „Viac jak ty“ a „DAKA“, a Irit, ktorý nedávno vydal album „Soul nad zlato“, sú obaja pôvodom z východného Slovenska. Ich dlhodobé priateľstvo a vzájomné porozumenie v oblasti rapu sa odráža v ich najnovšom tracku.

Technika a flow: Kľúčové prvky singla OMFG

Singel „OMFG“ je výnimočný svojou technickou zručnosťou a rôznorodosťou flowov. Sadboy k tomu hovorí: ,,Trekom som chcel poukázať, že aj stokársky uličný rap sa dá spraviť na úrovni. Chcel som to podať kvalitne, dal som si záležať na texte, zvuku aj klipe.“ Tieto slová sú zreteľne viditeľné v ich najnovšom singli, ktorý je plný energie a autenticity.

Klip k singlu bol natočený v pražských uliciach pod taktovkou Maroša Šestáka, ktorý je známy svojou prácou na klipoch Separa či vlogov DMS life. Mix a master zabezpečil Spack Jarrow, zatiaľ čo hudbu produkoval americký producent DXOR.

„OMFG“ je dostupný na všetkých streamovacích platformách. Tento singel je dokonalým príkladom toho, ako talent a spolupráca môžu vytvoriť niečo skutočne výnimočné. Je to oslava rapu, ktorý je autentický, technicky zručný a plný energie.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame