REBRÍČEK Toto je TOP 10 najsledovanejších videoklipov od Calina: Ktoré to sú?

Calin

Aké sú najsledovanejšie Calinove videoklipy? (Zdroj: Instagram.com/calinpan + adamdebourne)

#Dlhšie sme si pre teba nepripravili žiadny reríček, čo nás dnes z rána trošku zamrzelo, a tak sme si povedali, že to rovno dnes aj napravíme. Trošku sme zároveň v poslednej dobe zanedbali českú scénu, čo sme sa rozhodli dnes takisto napraviť a spojiť teda v jednom článku príjemné s užitočným. Presne pre to sme si za hlavnú hviezdu aktuálneho rebríčku vybrali Calina!

Toto je TOP 10 najsledovanejších videoklipov, ktoré Calin vydal počas svojej kariéry, ale pozor… Zamerali sme sa výlučne na jeho vlastné skladby, prípadne také, kde má hostí. Poď spolu s nami do toho!

10. „Olivia“

Počet views: 3,6 milióna

Tento rebríček nám otvára skladba „Olivia“, ktorá nazbierala od roku 2017 3,6 milióna pozretí. Tu sa Calinov štýl ešte len formoval, ale všetkým nám už vtedy bolo jasné, že jedného dňa bude veľký… A pozri sa, kde je dnes!

09. „Bounce“ feat. Yzomandias

Počet views: 4 milióny

Prvý featuring tu máme od samotného Yza, a to konkrétne na tracku „Bounce“, ktorý pochádzal z Calinovej debutovej štúdiovky Svědomí z roku 2020.

08. „Panama“

Počet views: 5,4 milióna

Singel „Panama“ patrí medzi tie, ktoré sa fanúšikom zvyknú s Calinovým menom spojiť ako prvé. Do dnes má jej klip vyše 5,4 milióna pozretí na YouTube.

07. „Play Time“

Počet views: 5,5 milióna

O čosi viac views má skladba „Play Time“, ktorá je vlastne aj najstaršou v našom rebríčku! Ideš si ju aj ty?

06. „Dopis“ feat. Barber

Počet views: 7,2 milióna

Ďalší featuring, tentokrát od Barbera. Skladba „Dopis“ nás začiatkom roku 2018, kedy vyšla, naozaj veľmi bavila. Je príjemné sledovať takto Calinov hudobný prerod naprieč rokmi, všakže?

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Tancujúci Smart spravil radosť Separovi a takto vznikal klip z albumu Trapohory

Počet views: 8,4 milióna

Masívny hit, masívna spolupráca. Presne to je track „Asgard“, kde sa okrem Calina predstavili aj také mená, ako STEIN27, stále známejší Kojo alebo aj rokmi etablovaný Ben Cristovao. Ten má vonku momentálne svoje spoločné EP s Nik Tendom, odporúčame!

04. „Perfect Week“

Počet views: 11,8 milióna

Teraz už sa hýbe v naozaj vysokých číslach, pretože track „Perfect Week“ z mája roku 2018 sa blíži k masívnym 12-tim miliónov pozretí na YouTube! Ide o jednu z tých pomalších a emotívnejších záležitostí, ktoré sú však v našej pamäti veľmi hlboko zakorenené.

03.“Růže“ feat. STEIN27

Počet views: 17,2 milióna

Už raz zmieňovaný STEIN27 sa ukázal aj na skladbe „Růže“ z roku 2019. Tento track dostal aj veľmi kvalitný umelecký videoklip, ktorý dodnes nazbieral viac než 17 miliónov, čo svedčí naozaj o všetkom… 

02. „Praha/Vídeň“

Počet views: 19,3 milióna

Každým ďalším trackom tu máme logicky vždy aj väčší hit. To potvrdzuje aj druhá priečka, kde sa umiestňuje výborná záležitosť „Praha/Vídeň“, ktorá na jeseň 2021 načisto zdemolovala rebríčky našej domácej CZ/SK počúvanosti a fans si ju vo veľkom idú až doteraz.

01. „Hannah Montana“

Počet views: 21,8 milióna

Nuž a na samotný záver tu máme skutočný megahit. Keď Calin v roku 2022 vydal tento track, azda ani sám nečakal, že sa stane takým populárnym. Klip na vec „Hannah Montana“ už onedlho trhne hranicu 22 miliónov pozretí na YouTube, čo je naozaj extrémne číslo na to, že ten klip nie je vonku ešte ani dva roky!

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame