Tieto kúsky zo skrine nevyťahujte: Päť jesenných trendov, ktoré muži na ženách neznášajú

Foto: stocksnap.io

#Móda je niečo, čo stále trvá, bez ohľadu na to, aké je ročné obdobie. Človeka dokáže vystihnúť a aj vďaka móde vie neverbálne komunikovať s okolím. Azda nikdy neplatilo staré známe „šaty robia človeka“ viac, ako dnes.

Po babiom lete a slnečnej jeseni už nie je ani stopy. Dni sa rapídne skracujú a denné teploty prudko klesajú. Tomu treba prispôsobiť aj šatník. Letné kúsky stratili pozíciu a na rade sú teplé veci. Viete však, čo by sme ako ženy mali nechať radšej v skrini?

1) Klobúky

Veľké klobúky hlásia návrat a už nejednu sezónu okupujú regále v obchodoch s oblečením. Nájsť ich môžeme skutočne v rôznych farbách, kvalitách aj materiáloch. Outfit dokážu výborne oživiť a doplniť, ale muži si myslia pravý opak. Klobúky ženám vraj vôbec nesedia a ak sa práve nechystajú do country klubu, mali by ich dať z hlavy dole a ukázať radšej krásne upravené vlasy.

unsplash.com

2) Farebné pančušky

Pamätáte si, keď ste ešte chodili do škôlky či školy a rodičia vás nútili nosiť hrubé farebné pančušky? Už vtedy mnohí z nás nad tým ohŕňali nosom. Zatiaľ čo ženy o pančuškách zmenili názor, muži im hovoria jasné nie. Chápu, ak nám je zima, ale uprednostniť by sme vraj mali jednoduché čierne pred rôznymi krikľavými farbami.

3) Hrubé svetre s gýčovými obrázkami

Každá žena sa chce cítiť pohodlne, byť v teplúčku a občas sa zmeniť na rozkošné dievča. Podľa mužov to však svetrom, na ktorom nám svieti mačička, medvedík, vianočný stromček či iné obrázky rozhodne nedosiahneme. Tieto vzory by sme mali prenechať výrazne mladším ročníkom, ideálne deťom.

4) Rolák s tigrou potlačou

Ak sa vraj ženy chcú zahrať na šelmu, mali by sa tak ukázať doma za zatvorenými dverami. Ideálne v spálni a nie prostredníctvom roláka s tigrou potlačou. Na mužov to údajne pôsobí asexuálne.

5) Čižmy na nízkom opätku

Práve táto obuv patrí podľa blogeriek, návrhárov či iných udávačov trendu k must have tohtoročnej jesennej sezóny. To si ale nemyslí drsnejšia časť ľudstva. Čižmám na miniatúrnom tenkom opätku dávajú veľkú stopku.

6) „Kanady“

Pri topánkach ešte chvíľu zostaneme. Ďalšou obuvou, ktorú muži neradi vidia na ženách sú takzvané kanady. Vraj aj tú najnežnejšiu ženu dokážu na pohľad premeniť na malého vagabunda. Vymeniť by sme ich mali za klasické čižmy, ktoré dokážu obopnúť nohu.

7) Roztrhané džínsy

Muži vždy zastávali pozíciu ochrancov. Chceli, aby žene nielen nikto neublížil, ale zároveň chcú, aby im napríklad počas chladných jesenných dní nebola ani zima. Do šatníka by sme mali preto podľa nich odložiť aj džínsy, ktoré sú nadmerne roztrhané, vrátane obľúbených dier na kolenách.

unsplash.com

Či už sa rozhodnete držať našich rád, alebo nie, mali by ste mať na pamäti, že dôležité je, aby ste sa cítili v oblečení pohodlne. Práve sebaistota dokáže ženu urobiť nesmierne príťažlivou.

 

 

Odporúčame