Tie najhlúpejšie veci, ktorými sme chceli zaujať druhé pohlavie: Robíš to za každú cenu?

Foto: Matheus Ferrero/Unsplash.com

#Zaľúbenie má svoje čaro. Vďaka chvíľkovému pobúreniu hormónov sme schopní postvárať rôzne hlúposti. Niekedy urobíme veci, za ktoré sa hanbíme aj po rokoch. Ale vraj – účel svätí prostriedky. Preto urobíme všetko možné aj nemožné, aby sme zaujali príslušníka opačného pohlavia, ktorý doteraz ani len netušil o našej existencii.

Z Redditu sme pre vás vybrali pár chuťoviek, prajeme príjemnú zábavu!

#1 List, ktorý koloval dedinou

Mala som sladkých 15 a zaľúbila som sa do najväčšieho grázla v našej dedine. Veď je všeobecne známe, že dobré dievčatá priťahujú zlí chlapci. Raz som ho zbadala na zástavke a on na mňa žmurkol. Bola som z toho celá namäkko. V ten večer som mu napísala list. O tom, ako veľmi ho milujem a že neviem bez neho žiť. Samozrejme, že si ho prečítala celá dedina.

#2 Úraz, ktorý sa nevyplatil

Vždy som túžila po rytierovi, ktorý by ma zachránil. Ten môj „vyvolený“ bol basketbalista, hviezda športového gymnázia. Keď som ho videla stáť pod schodmi, ktoré viedli do divadla, dobrovoľne som sa z nich zrýpala, len aby ma mohol zachrániť. Myslela som si, že skončím s nejakou drobnou odreninou, maximálne s vyvrtnutým členkom. Blbosť. Mala som komplikovanú zlomeninu nohy, ktorá sa hojila poriadne dlho. A on? Počkal, kým ku mne príde niekto z okoloidúcich a odišiel preč.

#3 Nakoniec som si získala jeho pozornosť

Chcela som ho zaujať. Veľmi. Tak som každý deň pred jeho bytovkou trénovala jazdu na bicykli. Bez ohľadu na počasie som sa učila všakovaké krkolomné kúsky, len aby si ma konečne všimol. Všimol si ma, samozrejme. Keď som si raz nedala pozor na tašku, ukradol mi discman.

Photo by Coen van den Broek on Unsplash

#4 Lož má krátke nohy

Objektom mojich túžob sa stal jeden známy novinár. Aby som ho zaujala, povedala som mu, že mám tiež vyštudovanú žurnalistiku. Išli sme spolu na rande. Aspoň ja som si to myslela. Nakoniec sa z toho vykľul protest, o ktorom mal napísať nejaký článok. Nejako sa to zvrtlo a ja som schytala poriadnu dávku slzného plynu do očí. Vtedy ma prešla všetká zaľúbenosť.

#5 Dobrý zrak

Veľmi sa mi páčilo dievča, ktoré nosilo okuliare. Nechcel som však, aby sa cítila trápne, tak som chcel nosiť okuliare aj ja. Nech sme rovnakí. Problém spočíval v tom, že som mal zrak ako sokol. Tak som každý deň hodiny zízal do žiarovky, pretože som dúfal, že sa mi pokazí zrak. Aj sa stalo. Okuliare som však začal nosiť oveľa neskôr.

Photo by Josh Calabrese on Unsplash

Hrať sa na blázna len preto, že chceme upútať opačné pohlavie, naozaj za to nestojí. Na druhej strane, na čo budeme spomínať, ak nie práve na naše trapasy?

Zdroj: reddit.com
Odporúčame