THROWBACK Toto je pamätný song od H16, ktorý si môžeš púšťať každý deň!

H16

Track od H16 na každý deň (Zdroj: YouTube.com/HH16tube)

#Sú skladby, ktoré, aj keď počujete po niekoľkých mesiacoch či rokoch, vo vás vyvolajú emócie, ako keď ste ich počuli prvý raz. Rovnako je to aj s trackom „Každý deň“ od legendárnej skupiny H16. Poďme si túto skladbu dnes spolu pripomenúť, pretože je v nej vibe, ktorý je silnejší, ako by sa ti mohlo zdať. A naozaj si ju môžeš púšťať každý deň, pričom ťa podľa nás fakt neomrzí!

H16 vie, ako vyrobiť hit

Ak niečo chalani z H16 naozaj vedia, tak je to to, ako urobiť poriadny hit. Prípadne aj celý album, ktorý si ľudia budú následne púšťať aj o niekoľko rokov neskôr. V roku 2016, keď chalani z legendárnej crew dali von hudobný projekt SILA, sa k fanúšikom dostal medzi prvými aj track „Každý deň“. A práve o ňom sú tieto riadky, pretože aj v roku 2024 v sebe skrýva niekoľko odkazov a pocitov, ktoré sú aplikovateľné prakticky kedykoľvek.

Celá SILA patrí medzi to najlepšie, čo H16 počas svojho pôsobenia vydali. Alebo máš iný názor?

Produkcia od Abeho s Domenom, viac ako 3,9 milióna views na YouTube, rap od Otisa s Majkom Spiritom, pričom o mix a master sa postaral Marek Šurin. Keď sa pozrieme na tento track ako na celok, nechýba mu doslova nič. A to aj keď vezmeme do úvahy tie najnáročnejšie rapové atribúty. Prepracované slohy, super hudba, fungujúci celok a výpovedná hodnota.

„Som vďačný, že som živý, že som tu každý deň, za rodinu a celú moju crew každý deň,“ toto je vyslovene nádherný citát, ktorý song „Každý deň“ obsahuje. Naplno, dokým sa neskončí,  každý deň sa snažím na 100 percent využiť. Cez deň s rodinou, potom v štúdiu do noci, táto vec je pre tých, čo sa so mnou vedia stotožniť,“ niekto by to mohol nazvať aj motivačný rap, ale z nášho pohľadu je to skôr rapovanie o živote ako takom. Každopádne, dospeli sme k záveru, že si túto skladbu budeme púšťať častejšie aj my.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Snoop Dogg šokoval svet, že skončil s fajčením: Toto je jeho vyjadrenie!

A keby si si chcel pripomenúť celý album SILA, môžeš tak urobiť nižšie:

Dočkáme sa ešte?

Síce sme sa ešte v roku 2021 dočkali od legendárnej crew albumu Lockdown Music, podľa vyjadrení jej členov je možné, že spoločný album od H16 už nikdy nevznikne. Okrem občasných výnimiek sa zároveň Otis s Cigom už rapu veľmi nevenujú, čo je podľa nás obrovská škoda a keby pre nás chalani uvarili aspoň ešte jednu spoločnú štúdiovku, bolo by to určite veľmi fajn.

Majk Spirit dokonca sám párkrát nadhodil, že ešte jeden spoločný album by si aj on sám želal, budeme teda pevne dúfať, že sa toho dočkáme!

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame