The Game tvrdí, že je lepší ako Eminem. Dočkáme sa súboja?

Americký rapper The Game rozvíril hladinu rapového sveta po tom, čo prehlásil, že si myslí, že je lepší ako Eminem. Dokonca zašiel ešte ďalej. Hovorí, že by sa nebránil súboju s legendárnym interpretom, ktorý je pre mnohých GOAT.

Je The Game lepší ako Eminem?

„Eminem je Eminem, mám Eminema rád,“ rozhovoril sa v aktuálnom interview. „Je to jeden zo sku.vene dobrých MCs, patrí medzi tých TOP. Zvykol som si myslieť, že je lepší ako ja. Ale nie je. Nie je. Pokojne ho vyzvem. Áno, chcem rap battle s Eminemom. Fakt, chcel by som to,“ hovorí The Game, pričom týmito slovami prekvapil širokú verejnosť. Vyžaroval však z neho pokoj a evidentná viera v to, čo hovorí.

„Eminem je jediný rapper, s ktorým nikto nemá problém. Vrátane mňa. Eminem je lyricky šialený. Dokonca aj keď som išiel proti 50 Centovi, držal som sa od tohto bieleho chlapca ďalej. Je problém. Chápem to, nemyslím si, že je tu niekto, kto by Eminema zotrel. Nechcete s ním ísť do vojny. Je to blázon,“ pridal The Game ďalší zo svojich pohľadov.

Dôjde k súboju?

Môžeme sa reálne dočkať súboja medzi The Gameom a Eminemom? Skôr nie ako áno. Keď sa na to pozrieme reálne, rozhodne by to bolo zaujímavé a malo by to aj potrebnú sledovanosť, ale neexistuje pádny dôvod, prečo by Eminem do toho mal ísť. Nepotrebuje to.

The Game využil aktuálne interview ako šikovný nástroj na zvýšenie povedomia o svojej osobe, taktiež na niekoľko dní rozvíril hladinu špekulácií a diskusií. To je faktor, ktorý nie je na zahodenie. Akurát, keď príde na lámanie chleba, musíme sa sami seba opýtať, či si vôbec sám rapper myslí, že by s ním Eminem išiel do súboja.

Čítaj taktiež: LGBT alebo tresty polície? Boy Wonder otvára silné témy

Photo credits: Scott Dudelson / Kevin C. Cox, Getty Images

Odporúčame