Tesla sa vyjadruje ku Karlovi a jeho priestupku (VIDEO)

Slovenský rapper Karlo sa dostal do poriadnych problémov, pretože ho adržala  polícia s 1,5 kg marihuany a 150 gramami kokaínu. Nebudeme si klamať, to sú teda poriadne čísla omamných látok. Je z toho veľká kauza, ku ktorej sa vyjadruje množstvo osôb zo slovenskej či českej rapovej scény. Aktuálne svoj názor poskytol interpret Tesla, ktorý zverejnil video. Pozrieť si ho môžete nižšie.

Poďme si pripomenúť, čo sa stalo, a prečo je Karlo v problémoch. Jeden z najkvalitnejších slovenských interpretov musí od včerajšieho večer riešiť problémy, s ktorými zrejme nepočítal, že môžu nastať. Ako sa hovorí, človek mieni, život mení. Alebo to bolo inak? Na tom teraz nezáleží.

Tu je článok, v ktorom nájdete všetky potrebné informácie. A ešte možno o kúsok viac.

Kilo a pol trávy, 150 gramov kokaínu. Karla zadržali!

Tesla zverejnil video. Hovorí vecne

Tesla s Karlom spolupracoval už v minulosti. Pozná ho a vyjadruje sa k tomu, čo sa momentálne okolo rappera z českého labelu MILION PLUS deje. Nižšie si môžete pozrieť spomínané video, ktoré Tesla pridal na svoj profil na sociálnej sieti Instagram.

Kto by čakal, že sa do Karla oprie, ako niekoľko iných, v tomto článku nemenovaných ľudí, tak by bol na omyle. Dá sa povedať, že nemá na to dôvod. Majú korektné vzťahy a ktovie, či Tesla do celej veci nevidí o niečo viac, ako ľudia, ktorí sa vo veľkom vyjadrujú ku Karlovej kauze. Či je to kalkul a náhodou to nie je nevhodné, o tom sa môžeme pobaviť niekedy inokedy.

Samozrejme, keby ho kritizoval, prilákal by pozornosť a zrejme aj štatistiky, ale či by sa dalo označiť za morálne správne, to je prinajmenšom otázne. Mnohí to tak robia. Treba napísať, že Tesla hovoril veľmi vecne a k veci, pričom v jeho rozprávaní sa dalo nájsť aj veľa pravdy.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Dalyb natočil na telefón klip pre Eli Michaili a Laris Diam (VIDEO)

Samozrejme, nemusíte s ním úplne súhlasiť, treba mať vlastné kritické myslenie. To vám prizvukuje pri každej téme. Čo presne sa včera udialo, to zrejme v tejto chvíli iba Karlo. A možno policajti, ktorí ho zadržali Stále sa objavuje veľa nejasností a dohadov, do ktorých je zbytočné sa čo i len púšťať. Všetci musíme selektovať, čo sa k nám dostáva.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa TKX – ZEITGEIST (2022) (@tesla.tkx)

Diskusia? Zaručená!

Video vyvolalo veľkú diskusiu a to prekvapenie nie je. Tesla zároveň pridal aj príspevok. „A s.re ma to aj z osobného hľadiska. Počas najtvrdšieho lockdownu sme nahrali v Pardubiciach srdcovú vec. Dva týždne dozadu sme na ňu natočili klip. A všetci do jedného sme tam v podstate spievali, že najlepšia droga, akú poznáme, je čistá hlava. Tešili sme sa na to, ako to vydáme von medzi vás. Neviem teraz, čo s tým klipom robiť. Či je vhodná doba ho vydávať. Karlo je čistá duša. Od prvého dňa, čo som sa s ním stretol, som vedel, že má pure heart.“.

Photo credits: Koláž od Rap G, Tesla IG, Karlo IG.

Odporúčame