Dalyb natočil na telefón klip pre Eli Michaili a Laris Diam (VIDEO)

dalyb

Laris Diam a Eli Michaili spojili svoje sily a objavujú sa v novom songu, ktorý nesie názov „NTL“, a teda „Nechcem tvoje lóve“. Dievčatá dávajú jasne najavo, že nepotrebujú nikoho peniaze, že si vystačia aj samé. Majú kvalitu, šarm, sú atraktívne a neboja sa prekážok. Poď si to rovno vypočuť, no nie?

Laris Diam a Eli Michaili ako 10/10

Áno, sú to desiatky, aj keď nie každý z vás možno bude súhlasiť. Laris Diam a Eli Michaili v songu „Nechcem tvoje lóve“ predviedli, že im to spoločne ladí, pričom, keď sa započúvate do textu, uvedomíte si, že sa v ňom objavuje viacero právd. Samozrejme, všetko je v istom ohľade subjektívne, ale posúďte sami.

Zaujímavosťou, o ktorej niektorí z vás možno už vedia, je, že o videoklip k skladbe „NTL“ sa postaral Dalyb. Známy rapper a producent ho vytvoril pomocou mobilného telefónu a potvrdil, že je to kreatívny a praktický chlapík. Toto je presne jedna zo skladieb, o ktorej ani neviete, že ju chcete počuť, ale je to tak.

Myslíme si, že kombinácia Laris a Eli sa ukázala ako fungujúca. A ruku na srdce, keby neviete, že Dalyb robil klip pomocou mobilu, prišli by ste na to? Rok 2022 ponúka prakticky neombedzené možnosti, čo sa kreativity týka. A to vôbec nie je na škodu.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Dalyb, Instagram/LarisDiam

 

Odporúčame