Temné Kecy stand-up komedy show natvrdo a bez cenzúry rovno v tvojej obývačke? Ukážeme ti, ako na to!

Zdroj: Temné kecy

#19. apríla 2020 sa mala uskutočniť ďalšia veľkolepá premiéra najtvrdšej stand-up komedy show na Slovenskej scéne, Temné Kecy. Tiež si sa na ňu, alebo inú z plánovanej šnúry Temných Kecov po Slovensku tešil a pandémia ti to prekazila? Také už pandémie bývajú. Nezúfaj však, nič nie je vďaka onlajnu a technológiám 21. storočia stratené! Slobodu pohybu možno obmedziť (Jerry by ti vedel povedať), slobodu prejavu však nie.

Temné Kecy majú za sebou stovky vypredaných vystúpení, desaťtisíce predaných lístkov a desiatky miliónov zhliadnutí na internete. Pre veľký záujem a preto lebo si to zaslúžite, prinesú v stanovenom termíne, 19.4. 2020 o 20.00 hod, priamo k vám domov (alebo kde len chcete) svoju najnovšiu premiérovú show z februára 2020 v HD televíznej kvalite, ktorá ponúkne dve a pol hodiny najlepšieho česko-slovenského stand-up humoru! A keďže vtedy tu ešte korona nebola, temní komici si servítky, ba ani rúška pred ústa nedávali.

Zdroj: Temné kecy

V tomto nadupanom zázname z Atelieru Babylon, to za vás na plné gule povedia osvedčené postavy slovenskej stand-upovej scény ako: Ladižo, ktorý situáciu vôbec nepodceňuje, lebo si ešte pamätá čo spôsobila španielska chrípka, Jerry Veľmajster, ktorý sa medzičasom stal militantným vegánom a podnikol frontálne útoky na niekoľko predajní Mäso-údenín.

Zdroj: Temné kecy

Okrem toho aj Heňo Fačkovec z Nitry, ktorý je ako politológ na situáciu bez peňazí zvyknutý, skvelá stúpajúca hviezda česko-moravskej scény Libor Macháček, ktorý sa pristavil cestou z Tatier (áno, niektorí Česi sa vracajú), stále populárnejší a obľúbený  herec Števo Martinovič, open mic Jožo Skladník a pre spestrenie skvelý hudobný hosť, speváčka  KS Loops.

Aj ty musíš sedieť doma? Vytvorili sme pre teba novú sekciu #smedoma, kde nájdeš množstvo zaujímavých článkov

Show bude po zakúpení lístka dostupná 48 hodín (a 4 hodiny budete mať na jej dopozeranie). Lístky, ako vždy, zoženiete na predpredaj.sk.

Zdroj: Temné kecy

Iba za 9€ dostanete normálny lístok/online prístup a za 15€ VIP lístok/online prístup, ktorým môžete trošku podporiť aj kultúru a ľudí  ktorí z nej žijú! Tak isto nás môžete podporiť aj kúpou štýlového oblečenia. Teplé rožky vám dodať nevieme, no pravidelnú dávku smiechu áno. Chýbate nám! A aj smiech lieči priatelia.

Temné Kecy stand-up komedy crew!

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame