Tekashi je späť! Ohlásil návrat a vydáva novú hudbu

Toto predpokladal málokto. Tekashi, milovaný aj nenávidený 6ix9ine je späť. A to nie je všetko, „dúhový chalan“ dokonca pokračuje v hudobnej tvorbe. Poďme sa pozrieť na to, čo si pre nás táto kontroverzná hudobná postava pripravila tento raz.

Tekashi hlási návrat

O Tekashim dlhší čas bolo ticho. Nevedelo sa, predovšetkým na Slovensku, či má opäť problémy so zákonom, či sa naopak skrýva pred kriminálnymi živlami, alebo sa iba utiahol do úzadia, aby mal pokoj a nikto mu nešiel po krku.

Počas svojho pôsobenia v americkom rape si totiž urobil veľké množstvo nepriateľov. Istý čas bol aj vo väzení, kde informoval policajné zložky o dianí v gangoch, čo z neho urobilo neželanú persónu na mnohých miestach. Teraz. Je. Ale. Späť.

Ako ale môžeme vidieť, je živý a zdravý. 6ix9ine, ktorý mal svojho času blízko aj k slovenským rapperom či Yakshovi, dáva o sebe vedieť prostredníctvom novej skladby. Teda, aby sme boli presní, jej ochutnávkou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @6ix9ine

Zároveň oznámil, že nový track vyjde v piatok počas budúceho týždňa. A teda, konkrétne 15.apríla 2022. Už teraz sme zvedaví na to, čo to bude. Jedno je isté, (nielen) v Spojených štátoch amerických to vyvolá veľkú diskusiu a reakcie. Pôjde zrejme o videosingel, ktorý rozpúta ďalší ošiaľ na internete. Samotný videoklip má až prvky hororovej atmosféry, a tak sme zvedaví, čo si pre nás Tekashi prichystal.

„Démon sa vráti 15.apríla. Som beštia, ktorú nedokázali zvládnuť. Najnenávidenejšie zviera tohto priemyslu. 15.apríla sa vracia kráľ New Yorku. Idem domov,“ napísal na svojom profile na sociálnej sieti Instagram.

Momentálne nevieme, či to bude samostatný singel, alebo sa môžeme tešiť na nový hudobný projekt. Skôr by sme sa priklonili k druhej možnosti. A teda, že nový song bude len vstupnou bránou do akejsi novej éry Tekashiho profesionálnej činnosti.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Grimaso a Psycho Rhyme s rapom, ktorý zahreje tvoj playlist

A v kútiku duše mu prajeme, aby sa vyvaroval kontroverzií. Tie by ho dostali do ďalších problémov. Kto ho ale sleduje istý čas, vie, že to zrejme nebude možné. On je totiž na problémy magnet.

Čítaj taktiež: Ako po slovensky znie spojenie rapu a rocku? Zistíš na tomto projekte!

Photo credits: Tekashi, 6ix9ine IG profil

 

Odporúčame