Grimaso a Psycho Rhyme s rapom, ktorý zahreje tvoj playlist

Grimaso a Psycho Rhyme. Kombinácia, ktorú by ste možno nečakali, ale o to viac ju potrebujete počuť. Poďte si vychutnať song, čo doslova zahreje váš playlist na najbližšie mesiace. Prečo práve zahreje? Nuž, tento track nesie názov „Horúci rap“. 

Grimaso a Psycho Rhyme ako dobré kombo

Nie všetky kombinácie interpretov fungujú. Na tom nie je nič zlé, je to fakt, niekedy to skrátka neladí. To ale rozhodne neplatí o Grimovi so Psychom. Skladba „Horúci rap“ funguje. Či už si ju pustíte raz, dvakrát alebo si ju necháte na repeat. A to nemusíme písať, že v nej nájdete niekoľko myšlienok, nad ktorými sa dozaista zamyslíte.

„Horúci rap“ bude súčasťou pripravovaného mixtapeu z dielne Psycho Rhymea, ktorý nesie názov VIS MAJOR. Zaujímavé je, že tento interpret sa postaral aj o video k tomuto songu, čo len potvrdzuje jeho všestrannosť. Dodajme, že produkčne „Horúci rap“ zastrešil Grimaso, pričom o mix a master sa v tomto prípade postaral Marek Šurin.

Bude vás zaujímať: 24-ročný britský raper Central Cee si podmaňuje rap game. Nielen tú v UK, ale aj svetovú. Zamerali sme sa na jeho rast a na to, ako sa dostal medzi špičku. Nechýbajú jeho doterajšie TOP songy. Viac sa dozviete po kliknutí na toto miesto

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com/Psycho Rhyme

Odporúčame