Strapo nebude robiť kompromisy. Hudba musí mať zmysel (ROZHOVOR)

Strapo má množstvo fanúšikov na Slovensku a v Českej republike. Nielen preto, že jeho hudba je kvalitná a texty hlboké. Ale aj preto, že keď sa objaví v rozhovore, alebo poskytuje vyjadrenie, hovorí na rovinu, otvorene a vecne. Inak tomu nie je ani v aktuálnom interview, ktoré poskytol pre Rádio Europa 2. 

Strapo hovorí veci, ako sú

O tomto interpretovi bolo istý čas ticho, ale pripomenul sa skvelým songom „3:59″, ktorý má so Separom. Taktiež sa verejne vyjadril, že materiálu na nový sólový album má viac než dosť. Ako ale sám hovorí, hudba mu musí robiť radosť. Koniec koncov, má pravdu, tak by to malo byť.

Jeho debata so Šortym pre Rádio Europa 2 má niečo málo nad 15 minút. Nebudeme klamať, keď napíšeme, že by mohla mať aj nad hodinu a vypočuli by sme si ju celú. Strapo hovorí, že vo vydávaní hudby nebude robiť žiadne kompromisy. Všetko, čo dáva von, musí byť kvalitné a musí mať zmysel.

Cítiť na ňom emócie, cítiť, že aj v skladbe so Separom išiel do svojho vnútra. Všetko nasvedčuje tomu, že v nasledujúcom období bude aktívnejší, ako tomu bolo v predošlých mesiacoch. Odporúčame vám, aby ste si toto interview vypočuli celé. Nebudeme samozrejme spoilovať, o čom sa Šorty so Strapom bavia. Avšak, stojí to za to.

Bude ťa zaujímať: Si fanúšikom rapu z Českej republike? Naši západní susedia prišli s jedinečným projektom. V októbri vychádza v ČR kniha o českom rape. O tomto projekte sa viac dozvieš po kliknutí na náš web

Photo credits: YouTube.com/Rádio Europa 2

Odporúčame