Rapový festival v lese? Zaži Štefanský Punč so zostavou snov

Vyzerá to tak, že pandémia je aspoň nateraz zvládnutá, čo otvára dvere organizovaniu kultúrnych podujatí. Jedna z akcií, na ktorých by si rozhodne nemal chýbať, je letný Štefanský Punč, ktorý sa v júni uskutoční v Partizán rezorte Obyce pri Zlatých Moravciach. Organizátori z Cartel Events dali dokopy line up, o ktorom sa bude hovoriť ešte veľmi dlho.

Štefanský Punč uprostred leta

Spoločnosť Cartel Events ti prináša dvojdňový festival, ktorý prebehne 10. a 11. júna 2022 uprostred lesta v Partizán rezorte Obyce, ktorý sa nachádza približne sedem kilometrov od Zlatých Moraviec. Ak sa ti to zdá ako lokácia, do ktorej sa je náročné dostať, nič sa neboj, cestu si nájdeš. Interpreti, ktorí budú na tomto podujatí štartovať by ti mali postačiť ako dostatočné lákadlo. Vstupenky nájdeš na tomto odkaze. Pričom, k dispozícii je viacero druhov od normálnych, cez backstageových až po VIP.

„Dva dni plné hip hopu a elektronickej hudby. Okrem zaujímavého prostredia sa môžeš tešiť aj na kvalitný line up pozostávajúci z viac ako 40 interpretov nielen zo Slovenska, ale taktiež interpretov z Holandska, Česka a legendárnej Zrće Beach Chorvátska,“ píšu samotní organizátori.

Ak si videl zábery z minuloročného Zŕce a chcel by si zaziť niečo podobné na vlastnej koži, no nechce sa ti ísť na Balkán, toto je príležitosť práve pre teba. Nebude chýbať gastro zóna, 2x stage, chill zóna, after párty, denný program či dostatok miesta na stanovanie. Zober si však vlastný stan.

Line up, aký chceš

Zaujíma ťa line up? Tak sa poriadne priprav, pretože menoslov interpretov, ktorí sa na tomto podujatí predstavia, je poriadne široký a obsahuje množstvo zvučných mien nielen zo Slovenska a Českej republiky. Predovšetkým zástupcovia holandskej hudby prinesú niečo, na čo ľudia u nás nie sú zvyknutí na pravidelnej báze.

Nech sa páči: KONTRAFAKT, SEPAR, DMS, NERIEŠ, GLEB, PIL C, EGO, SERGEI BARRACUDA, JOHNNY BEE, MANENE, MAJK SPIRIT, KALI, SIMA, MAJSELF, ČIS T & MiŠO BIELY, FRAYER FLEXKING, LOKO LOKO, KONEX, SAUL, SAMEY, ASTRALKID22, TVRNFLX, LUCA BRASSI10x, ERIK TRESOR, KELSO, NORKI, CHIO, KUKY BAND, RENE & CICO BAND, PHIL PAULER, TRIPLE P a ADAMSON.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Rytmus a Dollar Prync: Na čo sa môžeme tešiť?

A ty ešte stále váhaš, či si kúpiť vstupenky? Ako spomíname vyššie, nájdeš ich na tomto odkaze. Ak by si sa predsa len nevedel dočkať, pred Štefanským Punčom, bude WARM UP párty, ktorá je na programe už 8.apríla 2022 v Unity Clube v Leviciach.

Photo credits: Cartel Events, IG

Odporúčame