Separ, Momo či Miky Mora sa v Martine nepredstavia: Toto je dôvod

separ

Separ. ZDROJ: Instagram.com/separ__dms

#Predposledný deň tohto kalendárneho roka mal priniesť veľkolepú rapovú šou v Martine. Podujatie Back To The Streets sa ale napokon v Turci neuskutoční. Prečo Separ, Momo či Miky Mora deň pred koncom 2022 nevystúpia? 

Back To The Streets (teraz) nebude

Predčasný Silvester v Martine napokon nepríde. Podujatie Back To The Streets, ktorého hlavnými aktérmi mali byť Separ, Gleb, Momo, Miky Mora či Alan Murín v metropole Turca napokon nebude. Teda, minimálne teraz, pričom náhradným termínom je leto 2023.

Organizátori reagovali na zmenu plánov na svojom profile na sociálnej sieti Instagram:

„Pekné sviatky vážení. Je nám ľúto, že vám musíme oznámiť takúto správu, ale musíme. Festival BACK TO THE STREETS sa z technických príčin PRESÚVA na júl 2023. 

Aj keď sme sa veľmi snažili, pot sa z nás lial, momentálny stav technického zabezpečenia a priestorov nám nedovolí festival v takejto krátkej dobe dotiahnuť a zrealizovať. Veľa faktorov (okrem iného 50% ľudí, ktorí zabezpečujú fungovanie festivalu, alebo majú na starosti subdodávky, je abnormálne chorých) naraz spôsobilo, že sme to po dlhých rozhovoroch a špekuláciách uznali, a zmierili sa s tým, že to teraz nedokážeme, aby to bolo bezpečné a hlavne úplná topka (tak, ako ste pri našich projektoch zvyknutí) A keďže ak to nemá byť na 100%, nech to radšej nie je. Respektíve je, ale tak, aby sme boli so svojou prácou spokojní.

https://www.instagram.com/p/CmmTJzztAFE/

Sľubujeme, že na letný festival, ktorý sa bude konať v martinskom Amfiku, sa pokúsime dodržať avizovaný lineup. Hneď, ako sa dohodneme s interpretmi, pozmenený lineup zverejníme tak, aby ste sa v predstihu vedeli rozhodnúť, či sa vám oplatí počkať na leto…

Pre tých, ktorí máte lístky, platia vám samozrejme aj na zmenený termín. Komu zmena termínu nevyhovuje, peniaze za lístky vrátime my, resp. Ticketportal. Presný termín uverejníme po dohodách s interpretmi, zatial to vypadá na 15.07.2023.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Videoklip „FREE KARLO" je o rodine a bezpodmienečnej láske (VIDEO)

Ďakujeme za pochopenie, kto nechápe, radi ho priberieme do realizačného tímu, a pochopí. Pekné sviatky želáme.“

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Odporúčame