Rytmus a Dollar Prync: Na čo sa môžeme tešiť?

Rytmus sa v roku 2022 poriadne rozbehol, pričom ho môžeme sledovať v rôznych aktivitách. Treba konštatovať, že nech robí čokoľvek, robí to najlepšie, ako vie. To je jeho štýl. Aktuálne člen skupiny Kontrafakt spojil sily s chlapíkom, ktorý sa volá Dollar Prync. Na čo sa môžeme tešiť? 

Rytmus + Dollar Prync = ? 

Všetko nasvedčuje tomu, že záver kalendárneho roka v podaní Rytmusa bude naozaj aktívny. A my sa na to tešíme, pričom nehovoriac o tom, že sa teší aj drvivá väčšina rapových fanúšikov na Slovensku či v Českej republike.

Aktuálne sa rieši spolupráca Patrika s Dollar Pryncom, ktorú naznačil už na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, kde zverejnil spoločnú fotku. Český magazín THE MAG zašiel ešte o kúsok ďalej. Plátok informoval, že Dollar Prync s Rytmusom pripravujú spoločný videoklip.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa THE MAG (@themagcz)

A to je výborná správa. Ak by vám meno Dollar Prync príliš veľa nehovorilo, jedná sa o hudobníka a nesmierne talentovaného človeka, ktorý sa venuje nielen muzike, ale aj móde. Poznať ho môžete aj z tohto projektu. Zatiaľ nevieme, kedy Rytmusova spolupráca s DP vyjde, ale budeme to pozorne sledovať.

A ak by vás zaujímalo, ako to Pryncovi ide hudobne…

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Rytmus

Odporúčame