Starý Dalyb a jedinečný Ego: Singel Papula si už počul?

Kto sleduje slovenský rap, mohol si už zvyknúť, že piešťanský raper Ego vždy robí veci po svojom a neraz sa už stalo, že celú scénu prekvapil svojím hudobným počinom. Aktuálne dal o sebe vedieť singlom Papula, kde spolupracuje s Dalybom. Pieseň vyšla približne pred týždňom, ale k viacerým ľuďom sa ešte nedostala.

Keď sa nám začali hromadiť správy a vyjadrenia, že nie každého táto pieseň zasiahla, rozhodli sme sa, že jej venujeme osobitný článok. Prečo? Pretože za to jednoducho stojí. Ego o sebe dáva vedieť po dlhšom čase, pričom v roku, kedy vo veľkom očakávame nový album legendárnej skupiny Kontrafakt nám pripomenutie tohto umelca príde viac ako vhod.

Pieseň má viac ako štyri a pol minúty, čo je na skladby podobného typu pomerne dosť, ale pesničku rozhodne odporúčame vypočuť celú, inak by poslucháčovi nemusela dať až taký význam. Samozrejme, platí, že čím viac si to človek vypočuje, tým lepšie. Nech sa to dostane do uší.

Zaujímavý štýl rapového prejavu, nemenej zaujímavý text, Ego neostal svojej povesti nič dlžný a opäť zaujal, možno nie na prvé počutie, ako je tomu už skoro zvykom, ale rozhodne nesklamal. Čo zaujalo je beat, o ktorý sa postaral člen Haha Crew Dalyb. Skúsený a talentovaný DJ vyprodukoval beat, ktorý vo veľkom pripomína jeho začiatky, a teda akýsi old school.

Čo je zaujímavé je, že jeden z priaznivcov v komentároch napísal, že beat, ktorý je v skladbe Papula pripomína Dalybove začiatky. Na to samotný beatmaker a v poslednom období už aj raper reagoval tým, že sa jedná o hudbu, ktorá nie je nová, ale mal ju už dlhšie takpovediac „v šuflíku“ a aktuálne ju využil na spoločnú spoluprácu s piešťanským raperom.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Ektor je späť. Vydáva nový song a odkazuje: „To není hra"

Výsledok je lepší, ako by sa možno mohlo zdať a ako sme čítali reakcie jednotlivých priaznivcov, ľudia sa už teraz tešia na to, čo si Ego, prípadne Dalyb pre ľudí pripravia v najbližších týždňoch alebo mesiacoch.

Odporúčame