Ektor je späť. Vydáva nový song a odkazuje: „To není hra“

Dlhý čas sa nevedelo, čo je s Ektorom. Fanúšikovia aj médiá špekulovali, kam sa tento český rapper podel. Máme pre vás dobré správy: Ektor je späť! Jeden z najvplyvnejších interpretov z Českej republiky vydáva nový song „To není hra“, ktorý bude súčasťou jeho nového albumu.

Ektor o sebe opäť dáva vedieť

Song „To není hra“ zažil svoju premiéru dnes večer na YouTube a zatiaľ vieme dve veci. Tou prvou je, že tento track bude súčasťou pripravovaného hudobného projektu Detektor III, na ktorý sa môžeme tešiť tento rok. A tou druhou, že je to poriadny rapový náklad! Ektor je v TOP forme, a ak si niekto myslel, že sa už nevráti, tak bol na poriadnom omyle. Poďte si to vychutnať!

Pevne veríme, že aj ďalšie songy z albumu Detektor III budú na takej úrovni, ako je „To není hra“. Môžeme konštatovať, že Ektorov návrat je pre CZ rap výbornou správou. Čo bude nasledovať? Nevieme sa dočkať.

Čítaj taktiež: Ak by si chcel podporiť Karla, ktorý je momentálne za mrežami, môžeš tak urobiť. Na tomto odkaze sa dozvieš o špeciálnej edícii merchu z dielne M+.

Bude ťa zaujímať: Rapper Palermo spoznal svoj trest. Putuje do väzenia na desať rokov. Na tomto odkaze sa dozviete podrobnosti a vyjadrenia zo súdu.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/EktorFP

Odporúčame