SPIRIT vs SEPAR či prvý triumf Rytmusa. Prečo sledovať Fight Night Challenge 2?

SPIRIT vs SEPAR, kto ukoristí cenné boxerské víťazstvo? Turnaj Fight Night Challenge sa blíži, tu sú dôvody, prečo by ste ho mali sledovať. Hlavný zápas večera je jasný, ale v Bratislave sa môžeme tešiť na ďaleko viac.

Poďme sa spoločne pozrieť na niekoľko dôvodov, prečo sa oplatí 3.júna 2022 zapnúť Fight Night Challenge a sledovať show, ktorá spája športový a hudobný priemysel.

SPIRIT vs SEPAR

Separ sa nechal počuť, že ak ho nevypne v ringu Majk Spirit, tak sa vypne neskôr večer on sám. Obaja rapperi si zaslúžia absolutórium, nikto, kto si neprešiel fyzickou prípravou na fighterský duel, si nevie predstaviť, aké náročné to je. Rapperský život, koncerty, parties, podujatia, cestovanie – skĺbiť to s tréningami, chudnutím a mentálnou prípravou je pre oboch naozaj veľkou výzvou. Či už ste fanúšikmi Speezyho alebo Separa, samotný hlavný zápas sám o sebe je dostatočným lákadlom na to, aby ste Fight Night Challenge 2 sledovali.

Rytmus o prvé víťazstvo

Do hry ide na FCN 2 aj Rytmus. Piešťanský rapper zatiaľ nastúpil v boxe dvakrát. Prvý raz čelil Marpovi koncom roka 2018 a prehral na body. Druhý duel absolvoval koncom roka 2021, keď bol jeho súperom Gábor Boráros, opäť prehral na body. Aj keď má bilanciu 0-2, ide na jeho konto rešpekt, pretože si treba uvedomiť, že Rytmus nie je profesionálnym športovcom a čelil súperom s ďaleko viac skúsenosťami. Bude platiť do tretice všetko dobré? Teraz bude jeho súperom Moloch Vlavo. Obaja majú spoločnú históriu, Moloch by rád získal cenný skalp a nechal zabudnúť na to, ako ho porazil Laky Royal. Rytmus je v tomto dueli favoritom, väčšiu šancu na premiérový boxerský triumf zrejme mať nebude.

Hviezdy sveta bojových športov

Zápasy šoubiznisových osobností majú svojich fanúšikov aj neprajníkov. Fight Night Challenge to robí šikovne, rapperov dopĺňa rešpektovanými fightermi. Napríklad, na FCN 2 uvidíme v akcii Vlasta Čepa, rešpektovaného fightera z OKTAGON MMA, ktorého poriadne preverí Jevický. A do ringu vstúpi aj Samuel Krištofič. Pirát je veľmi reálne v TOP 5 najpopulárnejších fighterov z Česka a Slovenska, pričom uplnulý víkend dokázal, že boxovať vie, keď síce remizoval s Milošom Petrášekom, ale faktom je, že mal vyhrať. Na prvom FCN remizoval s Alexom Cvernom (vtedy mal skôr prehrať). Bude z toho do tretice remíza alebo slastný triumf? Jeho súperom bude Matej Király. Ak neviete, kto to je, máte čas to zistiť.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
NobodyListen feat Jan Kraus: Toto ste zrejme nevedeli

Pútavá show a mená, ktoré zaujmú

Čo je pre Fight Night Challenge dôležitejšie – show alebo športová úroveň? To je otázka, ktorá zaznela viackrát, ale odpoveď necháme na vás. Každopádne, aby organizácia ako produkt fungovala, je potrebná kombinácia oboch faktorov. Fight Night Challenge 2 ponúka zaujímavé mená, ktoré presne vedia, ako zaujať, nemajú problém so silnými prehláseniami, nečakanými momentmi či trash talkom, ktorý je niekedy poriadne osobný. Karta sa zaujímavo tvorí, turnaj sa blíži. A my momentálne nepochybujeme o tom, že dianie, ktoré prebehne v úvode júna v Bratislave, bude lákať veľké zraky rapového sveta.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Fight Night Challenge, IG

Odporúčame