NobodyListen feat Jan Kraus: Toto ste zrejme nevedeli

Stále sa nestáva často, že členovia slovenskej či českej rap game dostanú priestor v celoštátnej televízii. O to cennejšie je, keď sa to udeje. Aktuálne sa producent NobodyListen predstavil v dlhodobo sledovanej Show Jana Krause. Ako sa mu v rozhovore s jedným z TOP moderátorov v našich končinách darilo? 

NobodyListen u Jana Krausa

Ak ste fanúšikmi SK a CZ rapu, meno NobodyListen dozaista poznáte. Tento chalan je nesmierne talentovaný a na scéne je pomerne dlho. Objavil sa na veľkom množstve kvalitných songov, projektov či spoluprác. Aktuálne sa jeho meno spája s MILION PLUS a Yzomandiasom, s ktorým dali dokopy mixtape J. EDEN E-G3N #freekarlo Edition. Viac sa môžete dozvedieť na tomto odkaze.

53 skladieb či Karlova sloha z väzenia: Čo prináša J. EDEN E-G3N #freekarlo Edition?

Skrátka a dobre, NobodyListen patrí k absolútnej špičke. Pozvanie do Show Jana Krause je naozaj veľká pocta, pričom tento všestranný producent sa stal na niekoľko minút reprezentantom celého rapového odvetvia. A môžeme objektívne napísať, že v tejto polohe obstál.

Nebudeme písať podrobnosti tohto interview, ale môžeme naznačiť, že sa dozviete veci, ktoré doteraz pravdepodobne nikde nezazneli. A to je dostatočné lákadlo, no nie?

Bude ťa zaujímať: Rapová legenda Lil Wayne oslavuje 40 rokov. Pozreli sme sa na TOP skladby jeho kariéry. Ktorá je tá najlepšia podľa vás? Viac sa dozviete po kliknutí na tento odkaz

Viac rapového obsahu nájdete na tomto webe.

Photo credits: YouTube.com/ Show Jana Krause 

Odporúčame