Padlí andělé z Blakkwoodu: Koukr a Dorian (opäť) dvíhajú úroveň

Chalani z českého labelu Blakkwood, o ktorom predovšetkým v posledných rokoch počuť stále viac a viac, o sebe opäť dávajú vedieť. A opäť je to, musíme byť objektívni, veľmi kvalitné. Či už ste priaznivcami českého rapu alebo si našich západných susedov nepustíte takpovediac ani za svet, myslíme si, že track Padlí andělé stojí za to, aby ste mu dali šancu. 

Dorian aj Koukr patria medzi interpretov, ktorí okolo seba zatiaľ nemajú takí hype ako Ektor, Nik Tendo či Yzomandias. Avšak, to nič nemení na tom, že sú nesmierne kvalitní a hlavne – sú nevypísaní, a teda majú čo povedať. Myslíme si, že ich track Padlí andělé, ktorý je na YouTube len pár dní, zaujme nejedného z vás.

Blakkwood je label, ktorý sa snaží robiť veci progresívne a followuje, alebo ak chcete, sleduje, nové trendy. To vidieť aj na práci jeho členov. Dorian aj Koukr spolu už neraz spolupracovali, pričom vidieť, že je medzi nimi chémia, čo sa odzrkadľuje aj na samotnej skladbe.

Čo sa týka samotného tracku, nájdete tam naozaj zaujímavé myšlienky, z ktorých si môžete niečo zobrať. Pričom, všimnite si, ako chalani pracujú s frázovaním, vidieť, že vedia, čo robia. A to je len dobre. Je na mieste si myslieť, že ich práca pôjde v najbližších mesiacoch či rokoch nahor. Potenciál majú veľký a čo je nemenej dôležité, stále viac ľudí si všíma, čo robia.

Foto: Blakkwood, YouTube videoklip

Odporúčame