Snoop Dogg ako zabijak upírov? Tento film musíš vidieť

Snoop Dogg je chlapík, ktorý sa preslávil predovšetkým rapom, ale to mu nebráni v tom, aby skúšal stále nové a nové veci. Práve naopak, tento unikátny hudobný interpret má rád netradičné výzvy. V jednej z nich ho môžeš vidieť čoskoro na Netflixe. O čo sa jedná? 

Snoop Dogg ako zabijak upírov

Reč je konkrétne o filme Day Shift, ktorý dorazí na streamovaciu platformu Netflix 12. augusta. Prvé zábery naznačujú, že Snoop Dogg bude zabíjať upírov a bude kolegom hlavnej postavy, ktorou je známy herec Jamie Foxx.

JF môžete poznať napríklad z filmov Nespútaný Django alebo Amazing Spider-Man či najnovšie Spider-Man: No Way Home, kde si zahral postavu záporáka Electra. Viac vám prezradí Inside Look z dielne samotného Netflixu.

Režisérom pripravovaného filmu, ktorý je pre rapových priaznivcov relevantný najmä vďaka Snoopovi, je J. J. Perry. Bude to jeho debut v režisérskej pozícii. Meno si však urobil ako kaskáder, či už vo filmových sériách John Wick alebo Rýchlo a zbesilo.

Hlavnou postavou príbehu je Jamie Foxx, ktorý cez deň pracuje ako čistič bazénov a stará sa o svoju dcéru, pričom v noci nastáva čas na jeho hlavnú vášeň – lov a zabíjanie upírov. Tam sa práve objaví aj Snoop Dogg a chýbať nebudú ani mená ako Scott Adkins či Dave Franco.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Taylor Hill/Getty Images

Odporúčame