Momo, Pil C a Separ: Z tohto ťa bude štípať celé telo (NOVINKA)

Momo, Pil C a Separ. (Zdroj: Instagram/momo_wlk, pil_c, separ_dms)

# Momo, Pil C a Separ. Už ste spozorneli, však? Vidíte, stačí vymenovať tieto tri silné mená slovenského rapu a fanúšikovia okamžite vnímajú. Poďte si vychutnať ich nový spoločný song, ktorý nesie názov „Vytvorím tlak“ a je súčasťou Momovho nového hudobného projektu. 

Momo, Pil C a Separ vás dostanú pod tlak

Áno, dostanú. Všetci traja majú za sebou históriu skladieb, v ktorých sa vedia poriadne rozbehnúť, naložiť, udrieť, respektíve si sem môžete dať akékoľvek iné synonymum vhodné pre slovné spojenie verbálne atentáty. Momo ostáva verný svojmu štýlu, silný prejav aj flow, ktorý púta.

Separ zas potvrdzuje, čo sme rozoberali už v minulosti, že kdekoľvek sa objaví, mení to na zlato. Člen skupiny DMS predviedol vynikajúci rapový výkon. Čakal niekto niečo iné? Okrem toho, započúvajte sa do sloh Moma so Separom. Kvalita, všakže?

A keď hovoríme o slohách a kvalite, Pil C rozhodne nezaostáva, práve naopak. Otvára témy, ktoré sú pre mnohých tabu, spomína vojnový konflikt na Ukrajine, ktorú napadlo Rusko, ale nezabúda ani na Palestínu. Všade sú prítomné referencie, pričom celá skladba „Vytvorím tlak“ má výborný spád a nemá ani jedno slabé miesto.

Tento song je súčasťou Momovho nového hudobného projektu, ktorý vyšiel v týchto dňoch a nesie názov Sequel of Momo. Ide o aktuálny pohľad do tvorby a duše jedného z najskúsenejších interpretov slovenskej scény. Ak vás zaujíma, čo Momo týmto projektom hovorí a čo si všímať, máte sa na čo tešiť. Už čoskoro budete môcť na našom webe čítať podrobnú analýzu, kde sa dozviete všetko podstatné.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame