Smart si podmanil Tik Tok. Bude musieť kvôli stávke s Osťom tancovať?

Smart je chlapík, ktorý je výborný v tom, čo robí, pričom, čo sa týka beatov, môže sa mu v Česku a na Slovensku rovnať iba málokto. Okrem toho, je veľmi zaujímavý aj mimo hudobnú tvorbu, pretože je veľmi autentický, nerobí si z názorov ľudí ťažkú hlavu a neberie si servítku pred ústa. To majú fanúšikovia radi.

Priaznivci DMS majú Smarta už dlhodobo nasledovaného, pričom Smart vie naozaj pobaviť. Podcastoví fanúšikovia ho zas poznajú z podcastu menom Nezmyselná trojica, kde sa nachádza spolu s Osťom a Beccou, pričom sa jedná o skutočne zábavné počúvanie, počas ktorého sa človek odreaguje a v dobrom zmysle slova vypne myseľ.

A v poslednom období si Smart podmaňuje Tik Tok, sociálnu sieť, ku ktorej sa odkláňa stále viac a viac ľudí, ale naďalej panuje všeobecný názor, že sa jedná predovšetkým o platformu pre mladých ľudí. Nie je to ale úplne tak, no to je téma na inú debatu. Každopádne, Smart si urobil profil na Tik Toku a sebe vlastným spôsobom začal na tejto sociálnej sieti tvoriť. Samozrejme s nadhľadom a humorom, pričom ľudia si jeho tvorbu okamžite veľmi obľúbili a niektoré z videí, ktoré publikoval, videli desaťtisíce ľudí.

Taktiež si získal slušnú fan base, k dnešnému dňu ho sleduje viac ako 10 tisíc ľudí. I keď, treba objektívne uznať, že predovšetkým v uplynulom období je to zásluhou výzvy, ktorej úlohou je, aby mal Smart aspoň 20 tisíc sledovateľov. Prečo? Osťo sa totiž so Smartom v podcaste stavil, že ak v priebehu dvoch týždňov bude mať na Tik Toku aspoň 20 tisíc sledovateľov, Smart bude musieť nahrať video, v ktorom tancuje na nôtu virálnych Tik Tok výziev, ktoré sa objavujú prakticky každý deň. Výziev, ktoré sa nedajú brať inak ako z recesie.

Mohlo by ťa zaujímať:  Ako to dopadne, keď Brit počúva Yzomandiasa? (VIDEO)

⇒ Lacove mikinky a tričká si vieš aj ty objednať kliknutím SEM 

Momentálne by do konca výzvy malo ostávať niekoľko dní, pričom nepreženieme, keď napíšeme, že Smarta chce vidieť tancovať celý internet. Nečudo, že jeho profil zdieľal napríklad aj jeho kolega z DMS Separ, ktorý má na sociálnych sieťach poriadne veľkú fan base. Každopádne, nech to už dopadne akokoľvek, jedná sa o milú stávku, ktorej výsledok môže byť zábavný. A to je presne cieľom jej aktérov. Ak to nakoniec dopadne pozitívne a Smart pokorí hranicu 20 tisíc sledovateľov na Tik Toku, naplnenie jeho výzvy vám rozhodne prinesieme aj na našom webe. Je to jedná z vecí, o ktorej ľudia ani nevedia, že ju potrebujú vidieť.

Samozrejme, aby ste si nemysleli, Smartovým cieľom nie je budovať kariéru na Tik Toku, spolu s Damem a Separom sa pripravuje na vydanie nového albumu skupiny DMS, ktorý nesie názov HUHU a ako sme sa nedávno dozvedeli, uzrie svetlo sveta už 18.novembra. Máme sa preto na čo tešiť. Pomedzi serióznu prácu a povinnosti je ale vítané, keď si niekto vie sám zo seba a z druhých urobiť srandu a postnúť to. To je zároveň dôvod, prečo sa Smart teší popularite (nielen) na Tik Toku. A je reálne, že jeho hviezda bude žiariť ešte jasnejšie. Taktiež dúfame, že na novom albume DMS budeme počuť Smarta rapovať. To je zážitok sám o sebe.

Photo credits: Smart, IG, photo by Matúš Zeťák

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.