Ako to dopadne, keď Brit počúva Yzomandiasa? (VIDEO)

Kto je Yzomandias, to vám hádam predstavovať nemusíme. Kto je PSHOW? Myslíme si, že aj to väčšina z vás už vie. Ako to ale dopadne, keď Brit počúva Yzomandiasa? To zistíte na nasledujúcich riadkoch. Poďme sa na to rovno pozrieť, pričom naznačíme, že sa jedná o song „BABY&BENZO“, ktorý patrí medzi rapové hity tohto leta.

Keď Brit počúva Yzomandiasa, tak…

Tak? Nebudeme zbytočne zdržovať, poďte sa na to rovno pozrieť. Toto je reakcia tvorcu menom PSHOW na track „BABY&BENZO“ od Yzomandiasa a PTK.

Vo videu, ktoré má niečo málo nad päť minút, môžete vidieť autentickú reakciu PSHOW na spoluprácu PTK a Yzomandiasa. Ak by ste chceli, originál skladby si môžete vypočuť nižšie. Podľa nášho názoru je to číra kvalita a takto nejako by sa to malo robiť.

Nebudeme spoilovať, aká bola reakcia PSHOW-a, ale môžeme konštatovať, že sa mu „BABY&BENZO“ páčil, pričom v momente sa dokonca zľakol, čo bolo aj humorné.

Slovenské a české tracky sa tomuto tvorcovi v globále páčia, čo svedčí o tom, že rap v našich končinách je počúvateľný a oceniteľný aj pre ľudí zo zahraničia. A taktiež je to dôkazom toho, že človek dokáže oceniť hudbu, aj keď nemusí práve rozumieť, čo sa v danej skladbe spieva, respektíve rapuje.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube/PSHOW, YouTube/iced out PTK

 

Odporúčame