ADiss sa spojil s Dominikou. Čo vzniklo?

adiss

C´est la vie, c´est la vie… ADiss a Mirgová sa opäť spojili, aby nám potvrdili, že nad niektorými vecami v živote je jednoduchšie si len mávnuť rukou a povedať: Taký je život!

Adam Miščík známy pod umeleckým menom ADiss je už stálicou rapovej hudobnej scény na Slovensku. Patrí medzi členov zoskúpenia OVERGRIOUNDart a venuje sa tvorbe hudobných podkladov, textov, videoklipov a samozrejme spevu.

Na konte má tri albumy. Prvý vyšiel v roku 2014 pod názvom Trištvrte na mňa, druhý sa dostal na verejnosť v roku 2017 pod názvom Redcard/Červená karta. V roku 2018 sa dal dokopy s hudobným producentom Hoodini a práve pod jeho dohľadom vyšiel ADissov zatiaľ posledný album, teda vlastne dvojalbum, s názvom My. ADiss okrem tvorby samostatných singov aj rád spolupracuje. Rapoví fanúšikovia si určite pamätajú na jeho skladby so Separom, Vladisom, Šortym či Dominikou Mirgovou. Práve s Domčou sa dal ADiss zase dokopy a nedávno spoločne zverejnili skladbu   C´est la vie.

Dominika s rapermi spolupracuje veľmi rada, čo potvrdzuje aj nedávnymi spoluprácami s Puertom v skladbe Seňora či so Šortym v skladbe Ja sa cítim dobre. Do rapu však Domča aj sama fušuje. Za pol roka až v dvoch songoch – Vzduch a Bez otázok,  smelo zarepovala.

Jej skladby sú svieže a rýchle  a snažia sa ponúknuť niečo viac. Presne ako najnovšia skladba C´est la vie, ku ktorej sa na instagrame vyjadrila takto: „Pre tých ktorí sa čudujú, riešia, ohovárajú a vedia lepšie ako ja, čo by som mala robiť a čo nie atď.. mám odpoveď asi takúto:Robím si čo chcem, len chcem, čo je moje… Vadí im, že som sama sebou? No a to, čo vravia o mne je mi fuuuk ! Prosím ťa, vypočuj si našu novú vec s @adiss_og s názvom C’est la vie.“

Song je naozaj akousi revoltou proti všetkým, ktorí sa zbytočne starajú do vecí iných, ohovárajú a závidia. A keďže obaja – aj ADiss aj Dominika majú vďaka svojim úspechom neprajníkom zrejme viac než dosť, zrejme presne vedeli,  čo do textu dávajú. Tvrdia však, že takýchto ľudí netreba všímať a ísť si smelo svoje. Dominika aj ADiss v texte svorne tvrdia, že C´est la vie – čiže  Taký je život ! 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *