25 najlepších rapových songov tohto roka (VÝBER)

Ako vybrať najlepšiu rapovú skladbu, ktorá vyšla tento rok? Je to naozaj náročná úloha a určiť to je v momentoch prakticky nereálne, pretože každému z nás sa páči niečo iné a má iné hodnotiace kritéria. Aj napriek tomu sa Rap TV o to pokúsila. Toto je 25 najlepších rapových songov tohto roka.

25 najlepších rapových songov

Redakcia Rap TV vybrala 25 najlepších rapových songov, ktoré uzreli svetlo sveta v tomto kalendárnom roku. Môžeme konštatovať, že urobiť takýto výber je skutočne veľmi náročné. Úplne TOP trackom, ktorý v roku 2022 vyšiel je podľa Rap TV skladba „Rich Spirit“, ktorej autorom je Kendrick Lamar.

Druhé miesto patrí trojici Drake, Future a Tims a ich spolupráci, ktoré nesie názov „WAIT FOR U“.

Na bronzovú pozíciu sa prepracoval track „WHAT HAPPENED TO VIRGIL“ od Lil Durka a Gunnu. V rebríčku sa objavujú aj mená ako Jack Harlow, 21 Savage, Jay Cole, NBA Youngboy, Benny The Butcher, Gucci Mane, Yeat či ďalší. Na svoje si prídu fanúšikovia rôznych častí rapového spektra.

Tu si môžete pozrieť kompletnú TOP 25 od Rap TV, pričom pôvodný príspevok nájdete na tomto odkaze.

Ak ste náhodou v najlepšej 25ke nenašli song, ktorý je v tomto kalendárnom roku najbližší vášmu srdcu, nezúfajte. Ako spomíname v úvode, hodnotenie je z veľkej časti subjektívne.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Kendrick Lamar a Drake 

Odporúčame