Slovenský raper a producent Konex opúšťa Milion+

Množstvo fanúšikov najsilnejšieho českého labelu Milion+ a celkovo fanúšikov rapu vôbec, si včera na Instagramoch Mllion+, Yza, Nik Tenda, Konexa a ďalších mohli všimnúť, že práve producent zo Slovenska odteraz nie je súčasťou tejto značky. Čo sa stalo? To vie zatiaľ iba blízky okruh ľudí, ktorých okolo členovia M+ majú. Správa o odchode Konexa bola najskôr uverejnená na oficiálnom profile labelu, neskôr ju zverejnili aj ostatní jeho kolegovia v príbehoch, kde mu zaželali veľa šťastia v súkromnom a profesionálnom živote.

Konex ešte koncom júla vydal pod M+ jeho sólový album VOILÀ. Label teda opúšťa po piatich rokoch. Oznamuje však tiež to, že s niektorými členmi ešte spolupracovať bude, dokonca niektoré skladby už čoskoro budeme môcť počuť. Fanúšikov ďalej prosí, aby okolo jeho odchodu netvorili zbytočné konšpirácie.

Ak nechceš aby si prišiel o žiadnu správu/novinku zo sveta nášho obľúbeného žánru, nezabudni sledovať náš Facebook,Instagram a web. Tam budeš vždy informovaný o všetkom, čo potrebuješ. Na čo čakáš?

Odporúčame