Skladba Plastic od Viktora Sheena už aj na YouTube: Nechýba vizuál

Viktor Sheen vydáva nový album

Viktor Sheen vydáva nový album

Viktor Sheen dal koncom minulého kalendárneho roka o sebe vedieť výrazným spôsobom, keď publikoval ďalší sólový album s názvom Barvy. Okamžite sa toto CD stalo medzi ľuďmi nesmierne populárne, pričom, keď Viktor k albumu Barvy vydal merch, tak sa po jeho výrobkoch len tak zaprášilo a za pár okamihov boli vypredané. Sheen je právom radený medzi špičku českého a slovenského rapu. Aktuálne sme sa dočkali ďalšej skladby z albumu Barvy na YouTube. Reč je o tracku Plastic. 

Skladba Plastic sa dostala na YouTube druhého marca a už teraz má viac ako dvadsaťtisíc pozretí. Toto číslo bude určite rásť, veď popularita Viktora Sheena v našich končinách naberá raketové tempo. Hlavnou myšlienkou tohto songu je to, že súčasné dievčatá sú vo veľkej miere umelé, teda samozrejme nie všetky, česť výnimkám, ale skutočne sa nájdu kusy, ktoré sa prezentujú spôsobom, ktorý nie je práve hodný úcty. Sheen o tejto téme hovorí otvorene a kritizuje návyky a správanie, ktorého svedkom sme boli v určitom životnom období pravdepodobne všetci. Viktor nie je zástancom plastic girls, pričom táto skladba je naozaj autentickým prehovorom o tom, ako sa veci v tejto problematike, bohužiaľ, majú.

„Umelá dosť, nehybná ako vystavená kostra.“ – myšlienky v tejto skladbe sú naozaj silné a podobných tam môžete nájsť viacero. Nečudo, že tento track je medzi ľuďmi populárny. Každý určite pozná niekoho, s kým sa popis v tejto skladbe zhoduje. O produkciu sa v tejto piesni postarali hneď viacerí chalani, konkrétne Leryk, YungSwisher a ivanoff, pričom môžeme konštatovať, že odviedli naozaj kus dobrej práce. O mix a master sa pričinili D.Kop a ivanoff.

Plastic láka, čo potvrdzujú aj komentáre ľudí. Vyberáme jeden, ktorý čnie nad ostatnými. Konkrétne jeden užívateľ napísal, že Viktor Sheen je autorom vlastného obmedzenia pohybu ôsob, pretože tento track je tak dobrý, že núti človeka, aby sedel pri YouTube a počúval ho. Faktom je, že v období, kedy ľudia nemôžu chodiť na verejné podujatia ani sa medzi sebou stretávať, sú skladby či celkovo videá na YouTube, vhodným spôsobom ako si skrátiť čas. A my sa môžeme tešiť na to, čo si Viktor Sheen pre svojich priaznivcov pripraví v najbližších týždňoch.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
DaBaby zrušil koncert, aby odvrátil hanbu. Čo sa stalo?

Foto: Viktor Sheen, archívna fotografia 

 

Odporúčame