DaBaby zrušil koncert, aby odvrátil hanbu. Čo sa stalo?

Rapper DaBaby mal už tento piatok koncertovať v americkom meste New Orleans. Malo sa jednať o podujatie, ktorým pomaly, ale isto odštartuje svoju aktivitu v záverečnej tretine tohto roka. DaBaby sa ale napokon v štáte Louisiane nepredstaví, pričom dôvod jeho priaznivcov zrejme nepoteší.

DaBaby zrušil svoje vystúpenie

Portál The Independent sa touto témou zaoberá a informuje, že rodák z amerického mesta Cleveland v štáte Ohio, zrušil svoj piatkový koncert. Dôvodom toho, že sa v New Orleans nepredstaví, je podľa dostupných reportov nedostatok záujmu.

Na DaBabyho totiž podľa štatistík zo siete Ticketmaster bolo predaných 500 vstupeniek. A to je číslo, ktoré by vo veľkej väčšine prípadov tromfli bez väčších problémov aj poprední slovenskí rapperz.

„Nanešťastie, predstavenie je zrušené,“ píše sa v krátkom vyhlásení. DaBaby chcel týmto krokom odvrátiť hanbu, ktorá by ho podľa všetkého v Louisane čakala. Aj tak sa ale kritike a diskusii o svojej osobe nevyhne.

Viaceré portály totiž riešia, prečo o jeho koncert nie je záujem, respektíve, kde robí vo svojej tvorbe chybu. Každopádne, samotný interpret musí problém s interesom medzi priaznivcami čím skôr vyriešiť, pretože rap game nezastavuje.

Toto ťa bude baviť: Ak si chceš pripomenúť moment, kedy Eminem všetkým neprajníkom a viacerým konkurentom poslal štipľavý odkaz, klikaj na tento odkaz. Jeden z jeho TOP albumov oslabuje výročie. 

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/DaBaby

Odporúčame