Separov rum dorazil na Slovensko (Novinka)

Separov rum dorazil na Slovensko. To je oficiálna informácia, ktorá so sebou prináša niekoľko otázok. Áno, jednou z nich je, kedy si budeš môcť tento rum vychutnať aj ty. A ako bude chutiť? Keď sa ale zamyslíme nad tým, čo Separ dáva von, či už je to hudba, merch alebo jedlo, nepochybujeme o tom, že nás čaká naozajstná kvalita.

Separov rum je na Slovensku

Nie je to tak dávno, čo sme písali o tom, že Separ mení hru a bude mať vlastnú značku rumu. Ak vás zaujíma, ako táto idea vznikla, môžete si to prečítať v priloženom článku. „Keby mi to niekto hovoril pred pár rokmi, neveril by som. Človek, ktorý tvorí najlepšie rumy na svete, si nás vzal do kancelárie a povedal, že ho teší, že môže s nami pracovať. Zamestnancov volá spolupracovníci, stará sa o nich a vidíš na ňom, že je to líder,“ hovoril vtedy.

Jeho rum bude niesť názov „Monsignor“. „Je to 8 rokov zretý rum, takže žiadne ho*ná. Z času na čas by sme chceli robiť limitky s inými príchuťami, receptúrami, chuťami a podobne.“

Separ v Paname mení hru. Bude mať vlastný rum

Teraz je vlastný rum člena DMS realitou. „Sú to tri roky práce, hľadania kontaktov, čo majú kontakty, aby sme sa dostali až na samotný vrchol rumového priemyslu,“ rozpísal sa Separ na svojom profile na sociálnej sieti Instagram.

„Koľko je za tým času a peňazí, sa ani nebavme. Ale KONEČNE JE TU! Osemročný rum, ktorý zrel v sudoch po bourbone, ktorému dali touch samotní Don Pancho a Carlos Esquivel. Rum, ktorý je za mňa reálne dokonalý,“ približuje Separ aktuálnu situáciu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ꜰʟᴏᴡᴅᴇᴍᴏʀᴛ (@separ__dms)

„Vo štvrtok si budete môcť na YouTube kanáli DMSrecords pozrieť dokument z našej cesty do Panamy, kde sa narodil. Prvýkrát ho môžete ochutnať už tento víkend na Hip Hop Žije v Bratislave. Ďakujem všetkým, ktorí sa na tomto zázraku podieľali,“ dodal Separ. Tak čo, prídeš cez víkend okoštovať?

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.
Photo credits: @matuszetak
Odporúčame