Separ v Paname mení hru. Bude mať vlastný rum

Rokmi sme si zvykli, že Separ robí veci inak, ako väčšina jeho kolegov či konkurentov. Razí si vlastnú cestu, ktorá je pre množstvo ľudí inšpiratívna. Člen skupiny DMS najnovšie posúva hranice toho, čo doteraz dokázal. 

Na úvod si pozrite tento príspevok zo Separovho IG profilu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ꜰʟᴏᴡᴅᴇᴍᴏʀᴛ (@separ__dms)

Separ bude mať vlastný rum

Áno, je to tak, ako čítate. Separ je momentálne s Osťom, Markom Šebestom, Mariom Cooperom či Dušanom Krajčovičom v Paname, kde nielen dovolenkuje, ale rieši aj biznis. Ako oznámil prostredníctvom svojho profilu na sociálnej sieti Instagram, bude mať vlastnú značku rumu, ktorý bude niesť názov „MONSIGNOR“.

Člen skupiny DMS bol spolu s ostatnými v panamskej fabrike, kde sa vyrába viacero svetových značiek rumu, pričom spoločnosť „Separovej výprave“ robil Don Pancho, legenda rumového priemyslu. Ako povedal Osťo v IG príbehu: „Pozdravujeme naše učiteľky, zatiaľ čo sedíme v kancelárii jedného z najväčších svetových výrobcov rumu.“

Samozrejme, vzdelanie je v živote dôležité, ale niekedy to nie je len o dobrých známkach v škole. Človek si musí ísť za tým, po čom túži, tvrdo na tom drieť, a následne v priebehu rokov sa môže dostať k príležitostiam, ktoré by sa niekedy predtým zdali akokoľvek nereálne. Separ je toho dôkazom. Ukazuje cestu, ukazuje, že sa to dá.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa OSŤO / HYPEMAN / MODERÁTOR (@ostohypeman)

„Monsignor“ bude jedinečný

Nie je to tak, že Separova rumová značka bude obrandovaný label iného rumu, ako to niekedy býva zvykom. Jeho značka bude rum, ktorý bude vyrábaný na zakázku, a teda, bude mať originálnu pečať. „Keby mi to niekto hovoril pred pár rokmi, neveril by som. Človek, ktorý tvorí najlepšie rumy na svete, si nás vzal do kancelárie a povedal, že ho teší, že môže s nami pracovať. Zamestnancov volá spolupracovníci, stará sa o nich a vidíš na ňom, že je to líder,“ hovoril šťastný Separ v IG príbehu.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
5 trackov od Separa, na ktoré si (možno) zabudol

Následne dodal, že vďaka takémuto prístupu nemajú zamestnanci Dona Pancha nechuť chodiť do práce, čo je kontrast s tým, čo množstvo ľudí zažíva v našej krajine. Opäť sa ukazuje, že všetko je to o prístupe a vzájomnom rešpekte. Medzi riadkami si z toho môžete zobrať aj to, že keď človek navštívi iné kúty sveta, získa zaujímavý nadhľad na množstvo aspektov každodenného slovenského života.

„Nebyť ľudí, ktorí sú tu so mnou, nestane sa to. Preto ďakujem všetkým, s ktorými rokmi budujeme také veci, že sa mi o nich ani len nesnívalo,“ dodal člen skupiny DMS, ktorý zas a znova potvrdil, že sa od neho môžeme tešiť na veľké veci. Z posledného vyjadrenia cítiť pokoru a vďačnosť, Separ si veľmi dobre uvedomuje, že síce je tvárou biznisu, ktorý tvorí so svojím blízkym okolím, ale nebyť ľudí, ktorí sú okolo neho, najmä tých, ktorých môžete vidieť na fotografii z Osťovho profilu, nič z toho, čo sa deje, by nebolo reálne. Platí staré-známe: „Veľké veci nikdy nemôžeš robiť sám.“

„Bude to masovka vyššej kvality, aby bola dostupná každému,“ odpovedal Separ fanúšikom v komentároch. „Je to 8 rokov zretý rum, takže žiadne ho*ná. Z času na čas by sme chceli robiť limitky s inými príchuťami, receptúrami, chuťami a podobne.“

ČÍTAJ TAKTIEŽ: P.A.T. stúpa do výšin ako dym, Separ spal v jednej posteli s rakovinou. Klikaj na tento odkaz.

Photo credits: Separ, IG

Odporúčame