Zaspával s nožíkom v ruke a miluje Áziu. Čo Separ a cestovanie?

Separ

Separ je dlhodobo jedným z najsledovanejších a najaktívnejších slovenských rapperov. To je všeobecne známa vec, pričom všetci taktiež vieme, že v minulom kalendárnom roku vydal nové CD a aktuálne pracuje na novom albume s chalanmi z DMS. Tí, ktorí ho však nesledujú pravidelne, nevedia však, že miluje cestovanie, a keď má príležitosť, tak okamžite balí kufre a mieri mimo Slovenskú republiku.

⇒ Limitovaný Separ GRR PU PU merch nájdeš v predaji TU!

Ak ho seducete na Instagrame, tak viete, že Separ skutočne často chodí za hranice, pričom sa snaží objavovať rôzne zákutia našej planéty, nie len turistami odporúčané destinácie. Aktuálne sa objavil v rozhovore pre slovenský portál Start It Up, v ktorom hovoril o svojich skúsenostiach a zážitkoch z potuliek svetom, pričom zamerajte sa na to, s akým zanietením hovorí o cestovaní. To je niečo, čo je vyslovene super, tak nejak by to malo byť. Nie nadarmo sa hovorí, že cestovanie je jedinou vecou na svete, ktorá vás urobí bohatším, keď na ňu miniete financie. Nebudeme zbytočne zdržovať, pripájame samotné interview, v ktorom sa Separ objavil.

Hovoril o tom, že keď bol v Rumunsku, konkrétne v hlavnom meste tohto štátu, v Bukurešti, spal na lavičke s nožíkom v ruke, čo je skúsenosť, ktorá vo vás zanechá dojem do konca života. Separ, čo sa cestovania týka, miluje Áziu, predovšetkým Thajsko, kde bol v úvode minulého kalendárneho roka a práve počas svojho thajského pobytu vzniklo aj viacero trackov na jeho doposiaľ posledný album OG, ktorý vyšiel v apríli 2020. Zaujímavosťou je, že Separ pripustil, že po niekoľkých týždňoch v Thajsku už začal rozmýšľať nad tým, aké by to bolo, keby v tejto krajine žil natrvalo.

Respektíve, že by už nežil na Slovensku. Jedným dychom ale dodal, že miluje vracanie sa domov, že Slovensko má rád, i keď v úvode roka je ideálny priestor na to, aby odišiel niekam do tepla. Veľmi dobre uviedol, že január nie je na Slovensku ideálnym mesiacom, pretože je po sviatkoch, ľudia sa vracajú do práce, pričom sú vyhádzaní z financií (česť výnimkám), a teda nemíňajú peniaze na kultúrne podujatia, preto, ak si všimnete, v januári ani nie je príliš veľa koncertov. A v neposlednom rade, je u nás ukrutná zima a nie každý má rád sneh a teploty pod mrazom.

Mohlo by ťa zaujímať:  Strapo a Bitman: Jeden z TOP nákladov uplynulých rokov?

Samozrejme, nebudeme približovať celý obsah rozhovoru, aby sme vám zbytočne nespoilerovali Separove rozprávanie, ale môžeme konštatovať, že hovorí veľmi dobre, pričom odporúčame toto interview aj ľuďom, ktorí nie sú práve Separovými hudobnými fanúšikmi. Toto totiž nie je o rape a o hudbe, ale o cestovaní ako takom a Separ je skutočne človekom, ktorý toho má za sebou viac. Napríklad však nebol na severe Európy, kam ho to ale vo veľkej miere veľmi láka.

A ak si hovoríte, že Separ to má jednoduché, pretože je ľahké cestovať, keď máte dostatok finančných prostriedkov, tak sa nenechajte oklamať, pretože žijeme v období, kedy vďaka veľkému počtu nízkorozpočtových leteckých spoločností a pretlaku ponuky ubytovania vo všetkých kútoch sveta, je reálne precestovať viacero krajín s prakticky minimálnym rozpočtom. A to je niečo, o čom sa stále až tak veľa nehovorí, ale nie je to témou na tento článok.

Photo credits: Separ, profil, IG

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *