Strapo a Bitman: Jeden z TOP nákladov uplynulých rokov?

Strapo a Bitman, to je dvojica, ktorá má medzi sebou nielen výborný kamarátsky vzťah, ale veľmi dobre funguje aj po hudobnej stránke. Aj to je jeden z dôvodov, prečo sme sa rozhodli, že sa vrátime k jednej z ich doterajších TOP spoluprác. 

Strapo a Bitman = nebudete sa nudiť

Nech už Strapo a Bitman a vydajú čokoľvek, viete, že sa nebudete nudiť. Presne to platí aj o skladbe „DIG TENTO“, ktorá sa objavuje na Strapovom albume Poschod13., ktorý vyšiel v roku 2018. Pri počúvaní tohto tracku si treba uvedomiť, čo sa vtedy na Slovensku dialo, akí ľudia sa objavovali v politickom, či celkovo vo verejnom živote, a akým smerom sa situácia na SR lámala.

Nielen vtedy, ale aj teraz je tento feat viac než aktuálny. Poďme si ho preto spoločne pripomenúť. Produkčne sa oň postaral Abe Beats a na YouTube má necelý milión views. Podľa nášho názoru by si „DIG TENTO“ zaslúžil aj lepšie štatistiky, avšak to je iba v rovine teórie.

„Dig tento. Čávo dogabaný. Kuká sa na mňa more jak opica na banány. Keď si si požičával money, bol si nadržaný. Teraz tu budeš robiť ťahy, potom – sorry Jany!“ Skvelé, no nie? Takýchto riadkov je v songu Strapa a Bitmana neúrekom. Obaja idú obsahovo parádným spôsobom, nechýbajú zmena tempa či nesmierne rýchly rap v podaní Bitmana, ktorý patrí medzi jeho poznávacie znamenia.

Aj po rokoch je veľmi fresh si vypočuť tento song, pričom si myslíme, že ak Strapo s Bitmanom budú v budúcnosti spolu ešte tvoriť, tak sa na to bude úprimne tešiť. Pretože už teraz vieme, že je sa na čo. Zaujímavosťou je, že „DIG TENTO“ do istej miery rozvíril vlny diskusií a rozdelil fanúšikovskú základňu. Zrejme ani nemusíme písať prečo, vypočujte si text.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Post Malone spadol z pódia. Má zlomené rebrá? (VIDEO)

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Strapo, Instagram/Bitman

Odporúčame