Najmladšia slovenská raperka Lil ASH je späť a na feate má Sergeia!

Po odmlke sa vrátila! Najmladšia slovenská raperka Lil ASH je späť na scéne a na feate má ďalšie zvučné meno

Mladučká (len 9 ročná) raperka sa pripomína novou skladbu, kde sa na feate objavilo ďalšie veľké rapové meno, ktorým je Sergei Barracuda aka Sergei B! Lil Ash oznamuje, že je späť aj keď nikdy nebola v hre. Skladba nesie názov „Rolls Royce“ a vypočuť si ju môžete na hudobných platformách alebo na YT kanáli Lil Ashley.

Napriek veku dobrý zvuk a obrovský potenciál!

Koncom roku 2020 Ash vydala svoj prvý track „Najmladšia“. Ohlasy boli obrovské a čísla takisto. Ku dnešnému dňu má tento song cez 2,5 milióna videní na YouTube. Nasledovali ďalšie single ako „CANDY“, „INI MINI MANI MOU“, „LIL BOUSE“ alebo pesnička o mame „MAMI“.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lil_ASH (@lil_ashley_official)

Veľký shoutout od strýka Separa pre Lil ASH!

Po viacerých singloch Lil ASH dokázala upútať pozornosť jedného z „áčkových“ raperov a člena skupiny DMS Separa. Vyústilo to až do spoločného tracku „GENERÁCIA“, ktorý im naozaj vyšiel a je to momentálne najpočúvanejšia skladba na Spotify od mladej raperky. Po tejto úspešnej spolupráci očividne dokázala zaujať aj vyššie spomenutého Sergeia, a tak môžeme predpokladať, že to má potenciál byť ďalší banger.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lil_ASH (@lil_ashley_official)

Na záver treba dodať fakt, že akokoľvek je Lil ASH hudobne nadaná už v takto mladom veku, tak obrovskú zásluhu na jej sláve má jej otec, ktorý sa jej stará o väčšinu vecí a pomáha jej plniť si svoj detský sen!

Odporúčame