Separ posúva hru ďalej. Na to sme si už ale zvykli

Separ včera spustil predpredaj albumu OG a zároveň vydal na YouTube snippet, kde dostávame ochutnávku jednotlivých skladieb. Zatiaľ sa nedá určiť veľa, ale čo vieme je, že člen skupiny DMS na najnovšom sólovom albume posúva hru dopredu. V rap game je už tak dlho, že by si sa nepodpísal pod niečo, čo by neprinášalo niečo nové, zaujímavé. OG bude ašpirovať na albumy roka.

Snippet je super, kvalitne spracovaný, pričom tvorcovia si dávajú záležať aj na tých najmenších detailoch. Rozoberáme ho v inom článku na našom webe, neváhaj si to ísť pozrieť. Video na YouTube videlo počas prvého dňa viac ako 122 tisíc ľudí, čo sú priam neuveriteľné štatistiky. Následne v ten istý deň vyšiel aj rozhovor so Separom.

Separ bol vo Fun Rádiu, kde hovoril o novom albume so Sajfom a zameral sa aj na skladbu s Tinou. Poslucháči si mohli užiť exkluzívnu premiéru tracku, o ktorom sa bude rozprávať ešte dlho. Nielen ten, ale aj ostatné na novom albume OG držia latku rapu veľmi vysoko a v mnohom ju posúvajú.

Člen skupiny DMS naposledy vydal sólový album v roku 2017 a Pancier trhal rekordy. Odvtedy sa toho udialo mnoho, nielen v hudbe, ale aj v Separovom živote. Včera bol spustený predpredaj, pričom tým, čo zaplatili vopred, pošle raper, vzhľadom na akuálnu situáciu, do dvoch týždňov kód na digitálne počúvanie albumu. Celkovo, predpredaju sa Separ veľmi podrobne venoval a nič nenechal na náhodu.

Je dôkazom toho, že jedna vec je vyprodukovať niečo kvalitné, ale ďalšou, nemenej dôležitou vecou je dotiahnuť detaily a odprezentovať svoju prácu. Ako už spomíname vyššie, zatiaľ príliš nie je čo hodnotiť, ale o pár dní či týždňov bude situácia iná a budeme môcť otvorene diskutovať o trackoch, ktoré Separ na nový album umiestnil.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Opitý Separ freestyluje na ulici. Staré videá ťa určite pobavia

Už teraz vieme, že tam budeme počuť jeho dobrého kamaráta a kolegu zo skupiny DMS Dameho, rovnako tak Smarta, DJ-a a producenta z DMS, ktorého slohy sú medzi ľuďmi veľmi obľúbené. A chýbať nebude ani Separova partnerka Tina. Jednoducho, jeden z najpopulárnejších slovenských raperov posledných rokov myslel, zdá sa, na všetko. Potom nečudo, že už za prvý deň hlásil tisíce objednaných albumov.

Foto: Separ Instagram

Odporúčame