Momo a P.A.T. riešia témy, ktoré nás trápia: Slovensko ako zlý seriál?

Momo a P.A.T. v novom spoločnom songu. (Zdroj: Instagram/momo_wlk, Instagram/poulicny_autor_tonov_official)

Momo a P.A.T. spojili sily v novom sviežom songu, ktorý nesie názov „STREET REPORT“. Kombinácia dvoch raperov, ktorí sa neboja byť vo svojich skladbách tvrdí a striktní sľubovala naozaj kvalitné počúvanie. Či sa očakávania potvrdili, sa môžete na nasledujúcich riadkoch presvedčiť aj vy. 

Momo a P.A.T. ťa vtiahnu do deja

Momo a P.A.T. sú obaja striktní raperi, pričom to potvrdzujú aj v skladbe „STREET REPORT“. Ich nová spolupráca začína vo veľkom štýle. Momo sa do toho opiera naozaj kvalitne, zaujímavé referencie, silný flow a prejav, za ktorý by sa nemusel hanbiť nikto. Úvod tracku ako z partesu, skutočne. Avšak, nebudeme si klamať, on toto vie a viackrát to už potvrdil.

Nezabúda na sociálne problémy, s ktorými sa ľudia musia vyrovnávať každý deň. V Momovej slohe naozaj cítiť silné témy. Napríklad, dianie na základných školách, kde niektoré deti nemajú čo jesť, pričom im je počas vyučovania zima. ACH.

„V dnešnej dobe nechce robiť ani doktor,“ pokračuje P.A.T. Naozaj, to, čo sledujeme v uplynulých mesiacoch na Slovensku doslova nemá obdobu. Viacerí ľudia sú tlačení na okraj svojich možností a napätie v spoločnosti sa stupňuje.

„Celý tento štát je ako sitkom,“ to je výrok, ktorý je smutný, ale pravdivý. Nebudeme si klamať, Slovenská republika skutočne niekedy pôsobí, ako keby to bol komediálny seriál s nepodareným scenárom (aj posledná séria Game of Thrones bola menší bullshit). Bohužiaľ, ale môžeme si za to sami? Či nemôžeme, či ako to je? 

Shout out si zaslúži aj El Murdo, ktorý sa pripomína kvalitnou produkciou. Tá je neoddeliteľnou súčasťou tejto skladby. Momo okrem toho dáva do popredia ďalšiu dôležitú informáciu. Už čoskoro sa môžeme tešiť na jeho nové EP, ktorým okorení záver kalendárneho roka 2022. O tom podrobnejšie niekedy inokedy. Každopádne, SEQUEL OF MOMO bude silný projekt, to je jasné už teraz.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Si aj ty bojovník s odvahou? Suvereno je späť a varí album!

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame