Opitý Separ freestyluje na ulici. Staré videá ťa určite pobavia

Separ freestyle

Na Slovensku má dnes už freestyle ako rapová disciplína, svoje najlepšie časy za sebou. O tom by mohli hovoriť viacerí poprední a známi freestyleri ako Shomi, Strapo, Zverina a ďalší. Vráti sa to niekedy? Možno. Dnes som však narazil na niekoľko rokov staré video, ktoré vás zaručene pobaví (ak si fanúšik Separa…alebo freestylu).

Separ si drží tradíciu, má najlepšie afterparties

Nie je tajomstvom, že fanúšikovia Separa dostanú vždy najlepšiu možnú show na každom koncerte a mnohokrát sa stane aj to, že člen skupiny DMS ostane aj po koncerte na afterparty. Na nej zabáva ľudí na stage-i, kde si vajbí a tancuje, popritom im leje do hrdla rum, fotí sa s nimi, podpisuje im topánky, tričká, hocijaké časti tela a robí si srandu z hocičoho, čo mu príde na um. Veď to poznáte, snáď pozeráte DMS vlogy? Či nie? 

Separ evolúcia

V minulosti však Separ bavil ľudí inak. Keďže je multitalentovaný čávo, vie aj freestylovať a určite by sa nestratil medzi tými najlepšími. Pozrite si videá z roku 2017 (aj keď samotné video je určite staršie) a 2013, na ktorých sú zachytené naložené freestyly, ktoré vypúšťal zo seba jedna radosť. Samozrejme, mierne spoločenský unavený, aby to malo tú správnu šťavu.

Prvé video je z roku 2017 (…ale určite bude ešte staršie, pretože v roku 2017 mal už Separ copíky, takže si tak odrátajte 3-4 roky) z Trenčína, kde koncertoval Separ v klube Piano. Jeden chalan dal beatbox, druhý točil a ostatní sa dobre zabávajú. Čo viac chceš? Atmosféra jak vínko. Určite oceňujem punchline: ,,Som úplne prij*baný chlapec, dávam na ulici freestyly jak Strapo – Strapec.“

Druhé video je po párty vo Zvolene z roku 2013, kedy mal Separ na konte ešte len prvý sólo album s názvom Buldozér. Tento freestyle bol venovaný otravnej žene, ktorá mala so Separom problém. Všetko bolo v rámci srandy, ako inak. Pozrite si videjko a napíšte nám do komentárov, ktorý freestyle sa vám páčil viac.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
5 trackov od Separa, na ktoré si (možno) zabudol

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits v titulnom obrázku: @matuszetak

Odporúčame