Separ otvorene: Kompromisy robím už len veľmi ojedinele

Separ je priamy a úprimný, to je dôvod, prečo ho má veľa fanúšikov skutočne veľmi rado, a zároveň príčina, prečo ho veľa ľudí v láske nemá. Člen skupiny DMS sa aktuálne vyjadril k problematike toho, že si myslí, že človek by mal vo svojom živote dávať na prvé miesto samého seba. Pre niekoho možno nepopulárny názor, v ktorom je ale naozaj veľmi veľa pravdy.

Separ si prešiel počas uplynulých mesiacov skutočne silnými súkromnými úskaliami, pričom na veľa veci sa pozerá s oveľa väčším nadhľadom, ako tomu bolo v minulosti. Prispelo to taktiež k tomu, že sa upravili jeho hodnoty, o ktorých sa rozpísal na svojom profile na sociálnej sieti Instagram.

„Po rakle som si uvedomil, že na prvé miesto musíš dať seba, urobiť všetko pre svoje šťastie,“ začal svoj príspevok, pričom narážal predovšetkým na koniec vzťahu. Niečím podobným si vo svojom živote prejde väčšina z nás. „Kompromisy robím už len veľmi ojedinele a aj to len vtedy, ak mi na človeku, pre ktorého to robím, naozaj záleží. Ale, že veľmi. Inak to mám už úplne v p…“

„Robím, čo ma baví, odstrihol som ľudí, čo ma brzdili, alebo mi akokoľvek vadili. Nerobím už službičky pre wannabe kamarátov a príživníkov,“ pokračuje člen skupiny DMS ostrým tónom. „A vieš čo je haluz? V živote mi nebolo lepšie. A úplne mám pi.., že keď sa smejem nahlas, sú mi vidieť ďasná, ani, že mám jazvu cez celé obočie jak primitívov syn,“ zakončil.

Photo credits: Lukáš Kimlička, profil Separ IG

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *