Separ odpovedal Molochovi: Chceš len jedno. Nie ty blbec, nevenujem ti ani 2 rýmy

Moloch skúša obnoviť diss popularitu spred dvoch rokov, kedy sa púšťal predovšetkým do H16, Franta, MEGA M, Rytmusa a hlavne Majka Spirita. Teraz sa oprel hlavne do Separa. Aj keď sa v roku 2018 Molochovi dostalo okrem veľkej kritiky aj malej pochvaly, teraz je situácia iná. Dissovať Separa? To, ako sa zatiaľ ukazuje, skutočne nebol dobrý nápad. Člen skupiny DMS sa rozhodol Molochovi Vlavo odpovedať prostredníctvom Insta stories.

Aby ste boli v obraze, konkrétne hovoríme o tejto skladbe, ku ktorej máme vytvorený aj osobitný článok, kde sa dozviete viacej. Nazývať Separa vychudnutným feťákom? Tu by sa hodili slová ex-politika Radoslava Prochádzku: „Vám musí j.bať chalani, vám musí j.bať.“ Tak či onak, Separova reakcia na seba nenechala dlho čakať.

Autor albumu OG, ktorý je skutočne jedným zo slovenských rapových OG, sa rozhodol k celej veci vyjadriť prostredníctvom príbehov na sociálnej veci Instagram. Moloch možno tajne dúfal, že mu Separ venuje celú skladbu, ako v minulosti urobili iní, ale tým by mu len dal takpovediac vodu na mlyn.

„Chceš len jedno, zviesť sa na mojom chrbte, ako aj na Rytmusovom a Spiritovom. Pretožie tie dissy majú u teba nejakú pozornosť. Keď spravíš normálny track, má toľko pozretí ako moja pozvánka na koncert na Insta story. A hento ceckaté tulo ani neviem kto je,“ začal jeden z najviac úspešných a najviac populárnych slovenských raperov na svojom profile.

„Každopádne, ste enormní G’s. Neverím, že chlapci z Linčanskej ťa berú vážne, tam vedia rozoznať degeša od čáva. Mladí chlapci, čo máš v klipe počúvajú moje tracky, ver mi. A facky si sa už ako precítil, mi povedz. Nie ty blbec, nevenujem ti ani dva rýmy,“ pokračuje Separ. Viete si predstaviť diss, ktorý by mu Separ adresoval? Pravdepodobne by sa jednalo o poriadny verbálny atentát. Či niečo také vznikne bude zrejme záležať aj na tom, ako bude Moloch pokračovať. Ak sa totiž neoprie len do Separa samotného, ale aj do jeho blízkych, je možné, že príde odpoveď, na ktorú sa nezabudne.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kali zrušil víkendové koncerty. Musel ísť na operáciu (VIDEO)

„No videl som vysvetlenie, prečo vznikla táto vrcholne trápna pi.ovina a mám pár dotazov: 1. Kde si ťa beriem do huby? Ukáž, daj link. 2. Kde som ti podsúval svoj album? Kedy? Moreee. 3. VýpovedďOtomCoJeTuVidet je super album, čo to mení na tom, že ma bezdôvodne dissuješ ako k..ot len preto, lebo NEMÁŠ pozornosť a naháňaš ju, kde sa dá. 4. Ja som teba nikdy na feat nevolal, ty mňa áno. Prečo, keď som taký k..otko? 5. Naozaj nie som ochotný tráviť čas písaním dissov na človek, čo to má dávno za sebou, načo do mňa je.eš? Nerozumiem,“ píše autor už kultových albumov ako Buldozér, Pirát či Pancier.

„A ku ostatným. Ten, čo ide prvý je celkom dobrý, ale je to strašne old schoolové. Takýto rap som robil desať rokov dozadu a stále by som to dal lepšie ako ty. Zdá sa mi, že si nasilu dopísal koniec slohy, aby to bol vlastne diss, lebo ste ho nahovorili. Ale zlatý chalan vyzerá byť,“ Separ sa pustil do analýzy samotnej skladby, pretože faktom je, že Moloch Vlavo na tracku nebol sám.

„Druhý je nepríjemne slabý, ale až tak, že keď to kukáš musíš si dať golier trička cez nos, ako sa zaňho hanbíš. Neviem, či má 25 alebo 40, nedá sa to odhadnúť, ale ak 40 a stále rapuje takto, už to lepšie nebude a mal by sa na to definitívne vy.ebať. Hudba celkom OK, ale toto som mal za sebou tak sedem rokov dozadu. Neviem si predstaviť ako by ma chcel fackať, ale OK,…“ pokračuje podrobný a zľahka vtipný Separov opis tých, ktorí sa rozhodli, že ho budú dissovať.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Známy rapper vydal hymnu k MS vo futbale. Je to prepadák

„No a chlapci, tak ako vás tento post prinútil otočiť telefón (aj mňa, keď som to písal), tak isto ste zmanipulovaní svojou nenávisťou. Neriešte mňa, ja vás nepoznám. Riešte to, aby ste začali znieť dobre, dovidenia,“ člen pomaly legendárnej skupiny DMS týmto zakončil svoj prehovor k vzniknutému dissu. A ešte malá vsuvka: „Píšu mi fans, že im mažete komenty pod videom. Čo si navaril, to si prečítaj a skús sa zamyslieť.“

Keď sa dobre započúvate, zistíte, že Moloch zľahka skúša Separa dissovať už vo svojom Hot16Challenge. Na to Separ ale vôbec nereagoval, pravdepodobne týchto pár barov ani nepočúval.

Uff, dá sa povedať, že všetko bolo povedané. Chalani by mali byť radi, že im Separ venoval svoj čas a upozornil na ich slabé miesta, možno u nich príde k určitej dávke sebareflexie. Alebo príde ďalšia skladba, ktorá bude ešte ostrejšia. Tak či onak, na záver menšie zamyslenie. Skúste si predstaviť akúsi Školu rapu 2.0., kde by sa spojili Separ, Rytmus a Majk Spirit. Tak ako začína tento odstavec, tak ho aj ukončíme – uff.

Foto: Separ, profil na Instagrame

Odporúčame