Kali zrušil víkendové koncerty. Musel ísť na operáciu (VIDEO)

Kali mal mať pred sebou aktívny víkend, tak ako u neho v lete býva zvykom. Okrem iného, mal vystúpiť v Bojniciach na Hudba Žije. Napokon z toho nič nebolo, jeden z najpočúvanejších slovenských rapperov musel riešiť problémy so zdravím. Skončil v opatere lekárov, čo sa dialo?

Kali musel absolvovať operáciu

„Nemôžem vystúpiť, mám silný zápal v tele,“ povedal vo vyjadrení na Instagrame, pričom sa fanúšikom ospravedlnil, že nemôže absolvovať koncerty, ktoré mal dohodnuté počas tohto víkendu. Medzi nimi boli vystúpenia v Orlovej, v Levoči a v Bojniciach na Hudba Žije.

Kali avizoval, že doktor mu povedal, že nemôže jeho zápal liečiť ambulantne. Nasadil mu lieky s dôvetkom, ak sa situácia do soboty nezlepší, mala ho čakať operácia. Dnes už vieme, že žiaľ sa stav slovenského rappera neposunul k lepšiemu a musel spomínaný operačný zákrok absolvovať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa HUDBA ŽIJE | HŽ (@hudbazijeofficial)

„Všetko OK, mám po,“ napísal na svojom profile a pridal k tomu emoji nožov, čím dal jasne najavo, že ho lekári operovali. Vzhľadom na čas, kedy to publikoval, zákrok evidentne prebehol napokon včera, nie dnes. Hlavne, že to má za sebou. „Na budúci víkend už hráme,“ zakončil Kali vo svojom IG story.

Nevieme detaily toho, čo Kalimu bolo, pričom v tomto momente na tom ani už nezáleží. Dôležité je, že úspešne absolvoval operáciu. Pevne veríme, že mu bude v nasledujúcom období zdravie slúžiť. Nech sa môže venovať svojím blízkym a hudbe.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/hudbazije, Instagram/Kali

Odporúčame