Dobitý Separ s odkazom pre hejterov: Stačí vám toto?

Separ a Majk Spirit majú za sebou svoj vzájomný boxerský zápas. Ako víťaz odchádzal Speezy, ktorý ukázal, že sa vynikajúco pripravil. Absolutórium si však zaslúži aj člen DMS, ktorý nechal v ringu všetko.

Separ prehral, ale…

Áno, Separ prehral, aj keď viacero ľudí si myslelo, že bude favoritom zápasu. Treba taktiež uznať, že Majk Spirit sa stal zaslúženým víťazom ich vzájomného merania síl. Nič to ale nemení na tom, že člen skupiny DMS sa pripravil veľmi-veľmi dobre. Absolvovať celú prípravu, postaviť sa do ringu a následne absborbovať tvrdé údery, to naozaj nie je pre každého.

Preto sa Separ na svojich IG stories hneval na neprajníkov a pochybovačov, ktorým poslal viacero ostrých slov hneď včera večer. „Prosím vás pekne, všetci po.ebaní mudrlanti kok.ti nenávistní, ktorí písali, že je to dohodnuté, zaplatené a ho.ná, stačí vám toto?“

Pod „toto“ myslel fakt, že video nahrával dobitý s vypchatým a zakrvaveným nosom. Akokoľvek by včerajší box dopadol, našli by sa ľudia, ktorí by spochybňovali, že všetko prebehlo s kostolným poriadkom. Tak to bude vždy, pričom s týmto trendom sa stretávame prakticky na každej platforme.

Ak si ale niekto myslí, že človek by išiel do ringu cielene s tým, že sa ide nechať zbiť, aby dostal zaplatené, tak je to na osobitnú debatu. Jasné, prehrať sa dá, rany sa utŕžiť dajú tiež. Ale cielene prehrať? Come on.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto obsahu.

Photo credits: Separ, IG, FNC

Odporúčame