Toto musíš ochutnať: Bieloruský spevák a raper, ktorého hudba ti spraví zimomriavky

Max Korzh

Bieloruský raper a spevák Max Korzh (Zdroj: YouTube.com/Max Korzh)

#Keďže sa stále rýpeme v domácej aj svetovej hudbe a hľadáme nových umelcov, o ktorých by sme sa s tebou vedeli podeliť a odporučiť ti dobrú hudbbu, niečo podobné sme sa rozhodli urobiť opäť. Tentokrát sme sa vydali mierne na východ, keďže dnes ti chceme predstaviť bieloruského speváka a rapera menom Max Korzh. Jeho hudba nás v poslednom období naozaj extrémne oslovila, osloví aj teba? Čítaj ďalej!

Ako sme ho objavili?

Paradoxne, Maxa sme neobjavili úplne tradične. Covery známych skladieb sú veľmi bežnou záležitosťou, ale my sme práveže objavili najskôr cover jednej z jeho minuloročných skladieb a až vďaka tomu sme sa na jeho hudbu pozreli bližšie. Treba však podotknúť, že aj po vypočutí originálu má ten nami objavený cover v určitých miestach možno aj o čosi silnejšiu atmosféru, než originál a postarala sa o neho Slovenka!

Tento spomínaný cover si vieš pozrieť na TOMTO ODKAZE. Samozrejme ti sem ale prikladáme aj originálnu verziu skladby, ktorá dostala naozaj veľmi vizuálne príjemný klip, odporúčame pozrieť!

Unikátny talent z Bieloruska

Max Korzh sa vlastným menom volá Maxim Anatolyevich Korzh a narodil sa 23. novembra 1988 v bieloruskom mestečku Luninets. Jeho rodičia ho k muzike viedli už od malička, kedy nastúpil do hudobnej školy. Počas svojho skoršieho života mal viacero neúspešných pokusov o to robiť hudbu. Vrátane nich bola napríklad jeho tínedžerská kapela LunClan, ktorú založili s kamarátmi… Ale žiaľ im veľmi dlho nevydržala.

Aj také sú však začiatky a nič nepríde len tak z nebies na tvoj prvý pokus. A Max sa teda rozhodne odmietol vzdať a makal na sebe, pričom dnes už je jeho hudba tak veľmi vyzretá, že ako sme spomínalu v názve tohto článku… Pravdepodobne sa neubrbániš zimomriavkám.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Ben Cristovao je umelec svetového kalibru: Ktoré sú jeho najsledovanejšie klipy?

Nielen že má solídne čísla na videniach klipov, ale jeho koncerty patria na asbolútny strop. Vypredané štadióny v Rusku či Amerike hovoria sami za seba a energia a divoké moshpity tam teda rozhodne nechýbali.

The Boy Has Grown Up

Chlapec vyrástol a spolu s ním aj jeho muzika. Všetky jeho klipy nájdeš samozrejme na jeho YouTube, pričom okrem nich tam z času načas pribudne aj čosi ako krátky film. Zároveň sú tam však aj nejaké záznamy z podaktorých koncertov, kde si môžeš na vlastné oči pozrieť, že Max Korzh dokáže naozaj s veľkým prehľadom zdemolovať celý štadión!

Páčia sa ti takéto predstavovačky „neznámych“ interpretov? My v nich určite budeme radi pokračovať aj naďalej, čiže máš sa určite na čo tešiť! Hoď nám follow aj na IG a sleduj nás ďalej!

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame