Separ mal problém s fanúšičkou: Ja vás idem zabaviť, nie vám robiť opičku

Rapové koncerty sú unikátny druh kultúrnej akcie, ktorú kým človek nezažije, tak ju len málokedy pochopí. Každopádne, shows bývajú obrovské, divoké a plné emócií. Potom sa ale stane, že fanúšikovia si myslia, že umelec je atrakcia, z ktorej si môžu zobrať kúsok domov. Tak to ale nie je. A následne vznikajú problematické situácie. O jednej z nich písal na Instagram pred pár dňami Separ. Poďme sa pozrieť na to, o čo išlo.

Konkrétne sa jedná o situáciu zo Separovho koncertu z konca minulého týždňa, kedy si jedna fanúšička myslela, že dotýkať sa toho a ťahať ho, je dobrý nápad a vôbec na tom nie je nič divné. Je. A vyjadril sa k tomu aj Separ samotný, ktorý má veľmi blízky vzťah so svojimi fanúšikmi, nemá problém sa s nimi odfotiť, porozprávať sa, dokonca aj vypiť. Ale všetko by malo mať svoje medze a mali by to vedieť aj návštevníci kultúrnych akcií. Len, to by sme chceli od niektorých jedincov asi veľa.

„Ono je zvláštne, že človek si myslí, že v cene vstupenky na koncert je aj kúsok mňa. Len preňho. Emočne určite, ale fyzicky ani náhodou priatelia. Ja vás idem zabaviť, nie vám robiť opičku, ktorú môžeš obchytkávať, ťahať, strkať alebo nútiť fotiť sa,“ začal na IG story a pokračoval ďalej. Inak, je celkom zvláštne, že Instagram následne Separov prehovor blokol, pretože porušoval pravidlá komunity. Aspoň vidíte, ako strojovo sú tieto pravidlá nastavené.

„Ja ti tu fotku kľudne dám, ale vtedy keď ja uznám, že áno, teraz je ten čas. Včera sa tam našlo zase pár takýchto vyborných ľudí ako tuto slečna,“ a bolo priložené video, ktoré dávalo jasne najavo, čo sa dialo. Separ reagoval na koncert z minulého týždňa, pričom tí, čo ho sledujú a poznajú vedia, že interakcie s ľuďmi má rád, ale ako píšeme vyššie, všetko by malo mať svoje hranice a základy slušnosti. Potom by sa fungovalo jednoduchším spôsobom.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kto vyhrá? Aless bude boxovať proti Dominike Mirgovej!

Foto: Separ, ilustračné

Odporúčame