Kto vyhrá? Aless bude boxovať proti Dominike Mirgovej!

aless

Na Fight Night Challenge uvidíme prvý ženský zápas. Do ringu sa proti sebe v boxe postavia Aless a Dominika Mirgová.

Ešte počas prvej Fight Night Challenge organizátori zverejnili správy o tom, že sa dočkáme aj pokračovania. A keďže FNC 2 bola opäť raketovo sledovaná, bolo skutočne iba otázkou času, kedy sa začnú zverejňovať ďalšie prominentné zápasy. Už pár týždňov vieme napríklad to, že i do tretice do ringu nastúpi Frayer Flexking, ktorého aktuálnym súperom bude Baron známy z aktuálnej série markizáckej show Farma. Späť však k aktuálnym novinkám.

Vyhrá Aless alebo Dominika Mirgová?

aless
ZDROJ: Instagram.com/refreshersk, Instagram.com/aless_capparelli

Ako aj Dominika Mirgová, tak aj Aless patria medzi výrazné tváre domácej muziky. Pokiaľ vďaka oznámeniu ich spoločného zápasu v boxe očakávaš nejaké riešenie starých sporov, tak to ťa musíme sklamať. Obe baby majú všetky tieto veci medzi sebou dávno vyriešené, čo spečatili napríklad v roku 2020 spoločným trackom (aj so Sharlottou) s názvom „Ženatomá“.

Prvý ženský zápas

Na decembrovej Fight Night Challenge 3 sa teda dočkáme prvého ženského zápasu. Dominika aj Aless sa trénovaniu venujú každá už dlhšie, a teda ich zápas nemusí byť vôbec zlé pozeranie. My sme na výsledok samozrejme zvedaví a budeme ťa o ňom dozaista informovať medzi prvými, jo? Takže nás určite sleduj aj naďalej, a keď budú o FNC3 nejaké zaujímavé novinky, dozvieš sa to od nás!

COVER PHOTO: Instagram.com/aless_capparelli, Instagram.com/dominikamirgovaofficial

Odporúčame