Separ má vlastný rožok. Po rume prichádza pečivo

Separ už dávno nie je len rapper. Je to marketingová superstar, prinajmenšom, čo sa slovenským reálií týka. Aktuálne dáva do obehu vlastné pečivo, ktoré si budeš môcť kúpiť od dnešného dňa aj ty.

PEČIUKO BY SEPAR

Nie je to tak dávno, čo sme písali o tom, že Separ bude mať vlastnú značku rumu. Člen skupiny DMS dáva po proteínovej tyčinke a rume do hry ďalšiu vec, vlastné pečivo. Áno, čítate dobre, na vybraných čerpacích staniciach si oddnes môžete kúpiť rožok, o ktorého receptúru sa postaral samotný rapper.

Ak stále nechápete, o čom vlastne píšeme, pozrite si video, ktoré Separ uverejnil na svojom profile na sociálnej sieti Instagram.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ꜰʟᴏᴡᴅᴇᴍᴏʀᴛ (@separ__dms)

„PEČIUKO BY SEPAR od dnes na každej OMV pumpe! (Zloženie je totálna klasika, ktorú nikde inde na pumpe nekúpiš. Biely rožok, saláma, šunka, maslo, biela paprika),“ napísal do popisu.

Keď sa na to pozrieme funkčne, tento rožok stojí 1 euro a 99 centov, pričom výrobcom je spoločnosť Viva. Akože, znie to chutne, nebudeme si klamať. Otázne však je, či majú tradičné pumpové bagety skutočného súpera. Vo svojej podstate sa síce jedná o podobný typ produktu, ale cenovo aj objemovo sú to po väčšine rozdielne záležitosti. Pečiuko od Separa bude vážiť 125 gramov.

V predaji už dnes na OMV pumpách

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marko Sebesta (@marko_sebesta)

Separov marketing urobí vždy svoje, ale či bude tento projekt úspechom, ukážu až najbližšie týždne. Môžeme sa na to pozrieť aj z toho pohľadu, že keď cestuješ z koncertu alebo festivalu domov, takáto klasika môže byť pre tvoj žalúdok ako dar z nebies. Každý z nás už nad ránom zažil hlad, ktorý musel niečím zažehnať.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Toto je 5 dôvodov, prečo si v dnešnej dobe kúpiť CD

Čo sa ale týka sebaprezentácie, merchu a produktov tohto typu, Separove aktivity sú prakticky strojom na úspech. Kým má svoju cieľovku, nie je dôvod, prečo by týmto smerom nepokračoval. Uvidíme, čo si pripraví najbližšie.

Si pripravený na DMS HUHU TOUR?

Kedy to celé začne? DMS HUHU TOUR oficiálne začína 29.apríla 2022 prvou zastávkou, ktorou bude východoslovenské mesto HumennéLístky na turné sú v predaji v sieti Ticketportal. Predovšetkým pri niektorých zastávkach odporúčame, aby ste si vstupenky zaobstarali v predstihu, pretože je možné, že priamo na mieste už nebudú k dispozícii.

Aby ste nepovedali, že na vás nemyslíme, na kúpu vstupeniek môžete použiť zľavový kód „OCKODMSHUHU10“ a konečná čiastka, ktorú miniete, bude napokon o pár percent nižšia. Škoda to nevyužiť, no nie? Inak, a ešte niečo, pripravujeme pre vás aj súťaže o lístky na toto turné. Preto stay tuned.

Využi zľavový kód a kúp si lístok na tomto odkaze

Photo credits: Separ, IG, @tkeej

Odporúčame