Separ informuje o DMS tour: Nedá sa ísť všade, odkazuje fanúšikom

Koncom roka 2018 populárne zoskupenie DMS vyprodukovalo album Prepáčte, ktorý po niekoľkých týždňoch ovládol hitparády na streamovacích platformách. Separ, Dame a Smart opäť potvrdili, že sú na vrchole.

Album Prepáčte sľuboval návrat ku koreňom a tupotu, ktorá má ľudí v prvom rade pobaviť. Ako však členovia DMS následne informovali, na ich produkte sa nájde viacero skladieb, v ktorých sa ide do hĺbky a poslucháči sa môžu dozvedieť napríklad o minulosti Separa či o problémoch s vybavením niektorých klubov, kde tieto tri hviezdy našej rapovej scény počas svojej kariéry hrali. Celkovo, možno konštatovať, že album Prepáčte je veľmi podarený a je ešte o niečo ďalej ako predošlý počin DMS-ka MMXV, ktorého sme sa dočkali v roku 2015.

https://www.instagram.com/p/BsyGeO-FuLz/

Čo by to bolo za album, keby za ním nenasledovalo turné. Aktuálne informácie naznačujú, že tour, ktorú DMS chystá sa zapíše do histórie slovenského rapu, prípadne hudby celkovo. O pripravovaných akciách informoval Separ na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. „Lístky na Bratislavu a Prahu sú už na Ticketportali. Ostatné zverejníme časom. Zastávky zrejme nie sú v konečnej podobe – rozumej, ešte čo to pribudne, len musíme ísť na to rozumne, čo sa týka spádových oblastí,“ začal svoj príspevok podľa mnohých najlepší slovenský rapper súčasnosti. Aj keď to v zozname zastávok nie je, je takmer isté, že Separ, Dame a Smart sa zastavia aj na júnovom festivale na bratislavských Zlatých pieskoch Hip Hop Žije, kde by mali, tak ako minulý rok, patriť k najväčším hviezdam.

„Prosím vám nepíšte mi, kde je to a to mesto. Nájdite to, čo je najbližšie k vám a príďte. Nedá sa ísť do každej r*ti,“ odkázal priaznivcov Separ, ktorý denne dostáva množstvo správ a komentárov, v ktorých mu ľudia píšu, kde by sa mal s DMS zastaviť. Už teraz je jasné, že album Prepáčte bude odprezentovaný v Senici, Zemianskych Kostoľanoch, Námestove, Banskej Bystrici, Ostrave, Prahe, Trenčíne, Bratislave, Nitre, Humennom, Brne a Košiciach. Pri pohľade na zoznam miest, kde sa chalani z DMS zastavia, treba povedať, že pokrývajú pomerne veľkú časť Českej republiky a Slovenska, a teda budú najbližšie čo najvyššiemu počtu podporovateľov.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Prečo je „Lítat” od Separa a Lvcasa povinnosťou v summer playliste

Si Raper ? Zviditelníme ťa! 

Ako jeden z mála Rapových portálov dávame možnosť sa zviditelniť aj začínajúcim talentovaným raperom – Zadarmo to nebude, ale ani vás to finančne nezruinuje. Koniec koncov investujete do svojej reklamy, zviditelnenia vášho mena a kvalitného spracovania článku našími redaktormi – ak si myslíš že si jeden z raperov, o ktorom by malo Slovensko vedieť a počuť napíš nám na generaciarapu@gmail.com 

Odporúčame