Prečo je „Lítat” od Separa a Lvcasa povinnosťou v summer playliste

Skladba „Lítat” patrí medzi česko-slovenské spolupráce, ktoré sa zaradili k tomu najlepšiemu, čo v uplynulých rokoch na našom území vyšlo. A my sme sa rozhodli pozrieť na to, prečo táto spolupráca Separa, Lvcasa Dopea a DJ Wicha skrátka nemôže chýbať vo vašom letnom playliste.

„Lítat” je playlistovou povinnosťou

Leto sa pomaly, ale isto blíži ku koncu a niektorí z vás už majú v hlave návrat z dovolenkových destinácií či comeback do školských lavíc, ale na to je ešte chvíľku čas. Letné obdobie neskončilo a patrí k nemu aj hudba, pričom určite každý z vás má nejaký-ten playlist, ktorý obracia dookola.

Pevne veríme, že v ňom nechýba tento banger od Separa, Lvcasa Dopea a DJ Wicha. A ak áno, máte priestor na to, aby ste to napravili. Jedná sa o kolaboráciu, ktorá patrí na Lvcasov sólový album Diamant, ktorý uzrel svetlo sveta v roku 2018.

Videoklip je točený v americkom štáte Florida, čo okrajovo zaznie aj v Separovej slohe, pričom tento track ako celkový produkt spĺňa praktický každý atribút moderného nielen česko-slovenského, ale aj svetového rapu.

„Lítat“ v sebe skrýva osobitý vibe, pričom trojica interpretov vás dostane do pozitívneho moodu a máte takmer stopercentnú garanciu toho, že keď túto skladbu dopočúvate, budete mať v sebe pozitívny pocit. S odstupom času sa ukázalo, že v súvislosti s točením tohto premakaného videoklipu sa vyskytli viaceré organizačné problémy, pričom ťažké srdce mal najmä Separ na DJ Wicha. O tom si ale môžeme povedať niekedy inokedy.

Na záver si dáme tento bar, ktorý je skutočne créme de la créme toho, čo sa dá vôbec napísať. „Môže to byť hocijak, ale dneska né, taký život, ktorý není ani v reklame. A keď trochu pokazíme, sa nič nestane, aj keď tá nakazená nula ti to nepraje,…“

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Chceš mať prehľad v rape? Sleduj náučný formát Edukácia

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube/DJ Wich

Odporúčame