Separ aj o prekonaní rakoviny. Spojenie s Restom a Wichom, ktoré ťa nakopne

Túto skladbu ešte štatisticky rátame do minulého kalendárneho roka, pričom aj napriek tomu, aký 2020 bol, hovorí sa, koniec dobrý, všetko dobré. A tento track je naozaj výborný, pričom väčšina z vás sa k nemu dostane na začiatku 2021. Aj my práve songom Mike Tyson od trojice Rest, DJ Wich a Separ spúšťame nový kalendárny rok. Tak sa poďme spoločne naladiť správnym spôsobom! 

Ako píšu v oficiálnom popise na YouTube, s týmto trackom sa dá akurát-tak popriať Šťastný nový hrot. Faktom je, že spojenie Resta a Separa, ktorí spoločne na tom viac ako 4-minútovom tracku rapujú a legendárneho producenta DJ Wicha, prináša niečo, čo si pustí pravdepodobne každý priaznivec českého a slovenského rapu. Skladba sa volá príznačne Mike Tyson a garantujeme ti, že keď si ju pustíš dva alebo trikrát za sebou, budeš sa cítiť inšpirovaný a motivovaný. Prinajmenšom budeš mať pocit, že nastal čas zobrať veci do svojich rúk a splniť si sny. A hlavne – nebáť sa, lebo to je častokrát to najhoršie.

Niekedy sa totiž musíš odhodlať a obrazne povedané nakopať, zdolať svoje problémy a konkurenciu ako legendárny americký boxer Mike Tyson. Rest v skladbe hovorí o tom, že veľa ľudí z okolia mu vyčítalo, že už akosi upustil od štýlu, ktorým sa prezentoval v minulosti, ale v tomto songu dáva jasne najavo, že starý Rest nikdy neodišiel a vie poriadne naložiť. Každý jeden riadok má svoj význam a sú naozaj úderné, pričom Rest potvrdzuje, že čo sa frázovania týka, patrí rozhodne medzi najlepších.

O hudbe samotnej sa baviť dopodrobna ani nemusíme, postaral sa o ňu DJ Wich a tento chlapík je, čo sa produkcie trackov týka, jedným z najlepších vo svojej brandži. A to dlhodobo, nečudo, že DJ Wich je považovaný za producentskú ikonu našich končín. Beatovo by sme mohli v momentoch tento track zaradiť ku klasike, tématicky je fakt zvládnuté výborne. Tam ale chválenie tejto piesne nekončí, potom totiž nastupuje Separ. Kto čakal niekoľko úderných barov na spestrenie tracku, tak bol na ľahkom omyle.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Producenti, ktorí rapujú: Prirodzený progres v rámci žánru?

Separ v plnohodnotnej dlhej slohe ukázal, prečo má toľko fanúšikov, a prečo patrí k úplnej špičke slovenského a českého rapového sveta. Separ si neberie servítku pred ústa, rapuje jasne a striktne, pričom vzhľadom na posledné udalosti, poslucháčov zaujme predovšetkým pasáž o prekonaní rakoviny. V posledný deň roka 2020 Separov kolega zo skupiny DMS a kamarát Dame zverejnil na story na Instagrame hlasovú správu, v ktorej mu Separ hovorí, že už ho budú len pozorovať, že už v tele nemá nijaké znaky tejto choroby.

A tu si dáme jeden dôkaz toho, že keď sa Rest objaví na tracku so Separom, pravdepodobne sa bude jednať o veľký hit. Potvrdzuje to skladba Ready, na ktorej boli obaja doplnení Strapom a na YouTube si ju pustilo viac ako deväť miliónov divákov. 

A to sú skvelé správy, veríme, že Separ je týmto pádom z ohrozenia preč, a že sa mu už nič takéto v budúcnosti nevráti. Všetci dobre vieme, že zle sa rýchlo stane. Preto si na seba dávajme pozor. A môžeme si možno spoločne zaželať, aby rapový rok 2021 bol prinajmenšom tak kvalitný a naložený ako skladba Mike Tyson od luxusného komba DJ Wich, Rest a Separ. Dodajme, že track vyšiel na YouTube kanáli Ty Nikdy a v čase vznikania tohto textu mal necelých 130 tisíc vzhliadnutí. Zaujímavé je, že má takmer 9 tisíc lajkov a iba 56 hodnotení „nepáči sa mi to“. To samo o sebe o niečom svedčí.

Čo sa týka toho, čo nás v tomto kalendárnom roku čaká a neminie, alebo po posledných skúsenostiach, malo by čakať. Tomu sa určite povenujeme na našom webe v najbližšom období. Ostať naladený, bude čo čítať, bude čo riešiť. A nie sme moc stavaní na predsavzatia, ale povedzme si na rovinu – aspoň jeden live koncert by sme v 2021 chceli zažiť zrejme všetci. Aj preto buďme zodpovední a trpezliví, pretože ver alebo nie, treba veriť v lepšie zajtrajšky.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Prečo sa tešiť na záver rapového roka 2022? (NÁZOR)

Foto: Skladba Mike Tyson, zdroj YouTube.com, Rest, DJ Wich, Mike Tyson

Odporúčame